Samoa Joe etatowym komentatorem RAW, Drew Gulak z nowym kontraktem z WWE, Walki zapowiedziane na najbliższe Dark

» Samoa Joe ma zostać stałym członkiem zespołu komentatorskiego RAW. Joe ma zastąpić na tym stanowisku WWE Hall of Famera – Jerry’ego Lawlera. Zawodnik nie powrócił do ringu od czasu kontuzji odniesionej w lutym tego roku. Wrestling Observer Newsletter informuje, że czasowe zastąpienie Hall of Famera w funkcji komentatora, ma teraz stać się już pełnoprawnym zastąpieniem w miejscu pracy.

Na ten moment nie wiadomo, czy Joe jest dopuszczony do walk przez lekarzy WWE. Na ten moment federacja jednak chce wykorzystać jego umiejętności w zakresie komentowania walk, a dopiero gdy nie będzie on już niezbędny, to dopiero wtedy ma on powrócić do rosteru RAW jako etatowy zawodnik. Mówi się też, że Samoa może być również wykorzystywany w obu rolach jeżeli wystąpi taka konieczność.

» WWE SmackDown Superstar Drew Gulak w tym tygodniu podpisał nowy kontrakt z federacją WWE. Po zawarciu umowy Drew został dodany jako oficjalny członek rosteru SmackDown. Wrestling Observer Newsletter donosi, że nowa umowa na pewno została zawarta na kilka lat, choć do teraz nie wiadomo na jak długi czas zawodnik związał się z federacją.

Gulak został wolnym agentem na początku tego miesiąca, kiedy jego poprzedni kontrakt wygasł. Podobno prosił on federację o podwyżkę, lecz nie wiadomo, czy ją otrzymał. Wiemy jednak, że wcześniej WWE nie chciało podnosić gaży zawodnikowi.

» AEW ogłosiło następujące walki na nadchodzący odcinek Dark, który zostanie wyemitowany na platformie YouTube:

Billy Gunn wraz z Austin Gunn vs. John Skyler

Shawn Spears vs. Clutch Adams

* Brandon Cutler i Peter Avalon wraz z Levą Bates vs. QT MarshallDustin Rhodes wraz z Brandi Rhodes

* The Butcher i The Blade wraz z The Bunny vs. Jon Cruz i Joe Alonzo

SantanaOrtiz vs. Big Game Leroy i EJ Lewis