Za nieco ponad dwa tygodnie rozpoczniemy oficjalnie Road to WrestleMania. Gala Royal Rumble już niedługo a jej podbudowa trwa w najlepsze. Sprawdźcie, co WWE przygotowało nam na dzisiejszy wieczór.

Raw odbędzie się w Simmons Bank Arena, w North Little Rock, w stanie Arkansas. Oto, co nas czeka:

Gunther powraca!

Najdłużej w historii panujący Intercontinental Champion zawita ponownie na „czerwoną tygodniówkę”. Wiemy, że Gunther nie wystąpi na Elimination Chamber w Australii, więc co czeka Austriaka podczas dzisiejszego wieczoru?

„Dirty” Dominik Mysterio i JD McDonagh staną w szramki z #DIY

Po tym, jak Gargano i Ciampa zadeklarowali swoją chęć zdobycia złota tag teamowego, naturalnie podpadli The Judgement Day. Dom i JD zostali wysłani, by zdusić w zarodku zapędy byłych mistrzów NXT. Czy im się to uda? Przekonamy się już za kilka godzin!

Non-Title Mathch: Awesome Truth vs. Finn Balor & Damian Priest

R-Truth coraz wyraźniej jest odrzucany przez The Judgement Day i nadszedł czas, kiedy będzie musiał się on zmierzyć ze swoimi „idolami z dzieciństwa”. Czy reunion Awesome Truth, którzy 12 lat temu na Survivor Series walczyli jak równi z równymi z Ceną i The Rockiem, będą w stanie pokonać Niekwestionowanych Mistrzów Tag Teamowych i tym samym wywalczyć sobie starcie o tytuły mistrzowskie?

World Heavyweight Championship Match
Seth „Freakin” Rollins (c) vs. Jinder Mahal

The Rock upokorzył Mahala podczas jednego z ostatnich epizodów Raw, więc Hindus szuka swojej szansy na zmazanie tej plany i ponowne zostanie mistrzem. Wydaje się to nieprawdopodobne, jednakże tak samo myśleliśmy, zanim odebrał tytuł z rąk Randy’ego Ortona. Czy historia zatoczy koło i „Modern Day Maharaja” po raz kolejny zaskoczy świat?

Wszystkie grafiki pochodzą z wwe.com