Randy Orton o przygodzie Rondy Rousey z WWE, Większa władza Triple H w WWE, Impact Wrestling o wprowadzeniu Jeffa Jarretta do WWE HOF

» WWE SmackDown Live Superstar Randy Orton udzielił wywiadu dla TMZ Sports, w którym wypowiedział się na temat podpisania kontraktu przez WWE z Rondą Rousey:

”Nie mam pojęcia jeśli chodzi o Ronde Rousey. Ona jest na RAW, a ja jestem na SmackDown i zmierzam akurat do pracy tak więc przepraszam. Nigdy jej nie spotkałem, ponieważ nie oglądałem odcinków Monday Night RAW. Jestem facetem działającym na SmackDown Live”.

» Portal internetowy The Wrestling Observer Newsletter informuje o tym, że WWE COO Triple H zebrał swój zespół w WWE NXT, aby przygotować kilka nowych rzeczy ze względu na wzrost jego działalności po tym jak w ostatnim czasie przejął także kontrolę nad tygodniówką WWE 205 Live.

» Federacja Impact Wrestling za pośrednictwem Twittera pogratulowała byłemu współzałożycielowi Jeffowi Jarrettowi wprowadzenia do WWE Hall of Fame. Jarrett jest współzałożycielem federacji TNA z 2002 roku wraz ze swoim ojcem Jerrym Jarrettem. W latach 2013 – 2017 Jeff był ważnym ogniwem TNA, ale obie strony rozstały się w październiku 2017 roku. Tak więc Jeff jest kolejnym wrestlerem po Goldbergu, Ivory oraz The Dudley Boyz, który zostanie w tym roku wprowadzony do HOF. Ceremonia HOF odbędzie się 6 kwietnia w Nowym Orleanie: