Quizy na xacie MyWrestling! – Zapisy

Czytelnicy MyWrestling, w wakacje przygotowaliśmy dla was dużo nowości.. Jedną z nich są QUIZY, które będą odbywały się (najprawdopodobniej co tydzień) na naszym xacie. Każdy z Was może wziąć w nich udział i sprawdzić swoją wrestlingową wiedzę! 😉

Pierwszy quiz odbędzie się już w ten czwartek, o godz. 18:00!

Aby się zapisać, musisz wysłać na nasz adres e-mail (mywrestling2015@gmail.com) wiadomość jakim nickiem chcesz się posługiwać na xacie. Wystarczy tylko podać swój nick, nic więcej!

Następnie, w czwartek należy zameldować się na naszym xacie (każdy zapisany uczestnik otrzyma rangę bywalca) i dobrze się bawić rywalizując z innymi fanami!

Pytań będzie 15. – liczy się szybkość, kto pierwszy poprawnie odpowie na pytanie – ma jeden punkt.

Po zakończeniu quizu, podsumujemy liczbę punktów i ogłosimy pierwszego zwycięzcę.

Pierwszego… gdyż na jednym quizie się nie zatrzymujemy i już za tydzień odbędzie się kolejny. Póki co nie mamy w planach terminu zakończenia “rozgrywek”, jednak możemy już obiecać, że zwycięzca (ten który w końcowej fazie będzie miał najwięcej punktów) otrzyma nagrodę rzeczową!

Pierwszy quiz będzie naprawdę obszerny – otóż będzie składał się on z pytań o WWE, pozostałe najpopularniejsze federacje wrestlingowe, a nawet o polski wrestling! Dlatego radzimy się dobrze przygotować, bo jest o co walczyć! 😉

Przypominamy – czwartek (02.07.15), godz. 18:00! Zapisywać można się już teraz! Zapraszamy do zabawy!