Pożegnalne promo Williama Regala z AEW?

Podczas środowego odcinka AEW Dynamite wyemitowane zostało promo z udziałem Williama Regala.
W nagraniu wyemitowanym na środowym Dynamite można było dostrzec, że zostało ono przygotowane tuż po gali PPV Full Gear. Były GM NXT powiedział, że zdał sobie sprawę, iż jest zbędny w Blackpool Combat Club, więc to było powodem jego posunięcia wobec Jona Moxleya. Jak wiadomo William ingerował w starcie Moxleya z MJF’em, przez co jego dawny przyjaciel stracił mistrzostwo.
Regal stwierdził, że nauczył ich wszystkiego, co mógł, a mianowicie „bycia krok przed pozostałymi” oraz „szeroko otwartych oczu”. Na zakończenie zaznaczył, że będzie z Blackpool Combat Club aż do śmierci, po czym zniknął.
.@RealKingRegal is #BlackpoolCombatClub until the day he dies.#AEWDynamite is LIVE on TBS! pic.twitter.com/DaHOO9dQMp
— All Elite Wrestling (@AEW) December 8, 2022
Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl
Jeden z głównych założycieli portalu MyWrestling. Wrestlingiem interesuje się od 2007 roku. Ogląda różne federacje, bo jak to się mówi, dobry wrestling można znaleźć wszędzie. W przeszłości prowadził stronę Tight Wrestling, a poza wrestlingiem interesuje się piłką nożną, muzyką oraz informatyką.