Plany na AJ Stylesa, Jim Ross o Extreme Rules i Romanie Reignsie, Książka o zawodniku WWE?, Wzrost oglądalności Raw + BONUS

» Wrestling Observer Radio zauważyło, że pomimo zwycięstwa Romana Reignsa na Extreme Rules i nowego feudu z Sethem Rollinsem WWE ma nadal wielkie plany na AJ Stylesa. Na razie nie wiadomo co kombinują, ale wiemy, że Styles nie zakwalifikował się do Money in the Bank Matchu.

» Jim Ross o :

– IC Championship
,,Fatal Four Way był spektakularny. Ładne zakończenie poprzez kradzież Miza i utrzymanie jego mistrzostwa. WWE wykonało dobrą robotę wywołując zainteresowanie tytułem Interkontynentalnym ponownie. Legendy ROH Cesaro, Kevin Owens i Sami Zayn również mieli swoje wzloty, ale The Miz pilnował, aby nie wygrali”

– Asylum Match
,,Cieszę się, że Ambrose zrobił wszystko, aby Asylum Match wyglądał lepiej, ale myślę, że na papierze ta walka wyglądała lepiej niż w rzeczywistości, ale to nie nowość w pro wrestlingu. Jest łatwe teoretycznie, a tak naprawdę pomysł przychodzi po fakcie.”

– Chanty fanów na Romana Reignsa
,,Wstyd, że fani muszą skandować do Romana ,,You Can’t Wrestle” i nie powinni tego robić, ale gdybym zapłacił za bilet to też krzyczałbym co mi się podoba.”
» Poniedziałkowy odcinek Raw z powracającym Sethem Rollinsem przyciągnął 3.268 mln widzów. To aż o 2,3 % więcej niż w zeszłym tygodniu, gdzie było 3,191 mln. Pierwszą godzinę oglądało 3.359 mln, drugą 3.332 mln, zaś trzecią 3.115 mln. Raw było drugim oglądanym programem w tym czasie w USA.

» Po 10 zwolnieniach w tym miesiacu w WWE zaistniały plotki o kolejnej biografii gwiazdy WWE w formie książki, ponieważ takowe dobrze się przyjmują.

BONUS !!!

Poniżej znajduje się trailer filmu WWE ,,Living on a Razor Edge: The Scott Hall Story”, który wyjdzie na światło dzienne w lipcu tego roku.