Performance Center zamknięte dla adeptów WWE, Lista kontuzji zawodników po ostatnim WWE NXT, Wiceprezes wykonawczy WWE sprzedał część swoich akcji firmy

» Według Wrestling Observer Radio, regularne treningi w WWE Performance Center w Orlando, zostały zatrzymane podczas pandemii koronawirusa.

Zauważono, że rekruci WWE, którzy przebywają w centrum nagrań telewizyjnych, nie mogą korzystać z siłowni podczas swojego pobytu w PC. Według raportów obiekt ten jest obecnie zamknięty na jakikolwiek rodzaj szkolenia, co wskazuje, że inne młode talenty, które nie są obecne obecne w telewizji, nie mogą po prostu tam przyjechać i ćwiczyć tak, jak bywało to przed pandemią.

Na ten moment nie wiadomo kiedy wszyscy zawodnicy powrócą do regularnych treningów w Performance Center. W obliczu nieprzewidywalnej pandemii koronawirusa federacje nie mogą sobie pozwolić na swobodne treningi nowych rekrutów. Sytuacja nadal jest rozwojowa, a o jakichkolwiek zmianach w tym temacie będziemy na bieżąco Was informować.

» Poniżej znajduje się lista kontuzji odniesionych przez zawodników podczas ostatniego odcinka NXT (należy pamiętać, że większość z nich to zapewne części storyline’ów)

* NXT Tag Team Champion Matt Riddle, doznał posiniaczenia mostka podczas ataku w wykonaniu Imperium.

* Kacy Catanzaro doznała kontuzji karku po ataku Candice LeRae po walce, w której LeRae pokonał Catanzaro.

* Damian Priest ma potłuczone żebra po main evencie, w którym mistrz NXT North American Keith Lee obronił swój pas mistrzowski przeciwko Priestowi.

» Kevin Dunn, wiceprezes wykonawczy WWE ds. produkcji telewizyjnej, sprzedał w tym tygodniu część swoich akcji federacji WWE. Dunn sprzedał w środę 33 000 akcji po cenie 45,46 dolarów za akcję, co daje łączną kwotę około 1,5 miliona dolarów.

Po tej sprzedaży Dunn nadal ma w swoim posiadaniu aż 125 361 akcji spółki. Kevin Dunn pracuje w WWE od 1984 r. Dołączył do zarządu firmy w 2008 roku.