Paige w związku, Chris Jericho, Samoa Joe w NXT, Hulkster w ringu?

Paige w tym tygodniu na Facebooku ogłosiła swój związek z Kevinem Skaff’em. Można było już wcześniej zauważyć, że ów Skaff będzie opisywany wielokrotnie w nadchodzących TOTAL DIVAS.

Batista zagra pana Hinxa w nadchodzącym filmie „James Bond: Widmo”.

Goldust napisał na swoim Twitterze, że jego wyniki MRI, powinny pojawić się w ciągu kilku dni. Goldust przeszedł badania, ponieważ odczuwał ból w ramieniu.

Chris Jericho przywitał nas w drugiej odsłonie: LIVE! With Chris Jericho. Przeprowadził on wywiad z Stephanie McMahon.

Wywiad zaczął stwierdzeniem, że fani żądają bezkompromisowej odpowiedzi na niektóre pytania, więc on ma prawo do ich zadania. Stephanie powiedziała, że właśnie wracała z corocznego zabrania pracowników WWE, na co Jericho odparł, że on nigdy nie wiedział że taki spotkanie ma miejsce.

Stephanie stwierdziła, że to jest po prostu sposób na podziękowanie pracownikom, za ich całoroczną pracę.

Chris zaczął wymyślać, że zapewne podczas takiego spotkania pan Vince McMahon działa jako hostessa.

Oburzona Stephanie  odparła, że coś takiego nigdy nie miało miejsca.

Corey Graves napisał na swoim Twitterze, że jego kolejna część jego szokowego kulturowego koncertu pojawi się na WWE Network w przyszłym tygodniu. Pierwsza część jest ciągle dostępna.

* Mistrzyni kobiet NXT Sasha Banks niedawno odbyła wywiad z Jim’em Varsallone z The Miami Herald. Wywiad głównie dotyczył jej wyglądu, oraz muzyki wejściowej.

Chris Jericho będzie gospodarzem „ Bubba : Znaki Południa” w piątek o godzinie 15:00.

* Tak jak mówiło się już wcześniej, Samoa Joe ma rozpocząć pracę w WWE od rozwojówki NXT prawdopodobnie już w czerwcu. Joe był  w Orlando na ostatnich tapingach, gdzie spotkał się z Triple H’em w sprawie swojego zatrudnienia. Zapewne przejdzie on jeszcze kilka testów medycznych i sprawnościowych przed podpisaniem umowy.

* Podczas promowania WWE w Australii, Hulk Hogan wypowiedział się na temat swojej rozmowy z Vincem McMahonem, który powiedział mu, że nie wyobraża sobie WrestleManii 32 w Dallas bez Hulkstera. Stwierdził także, że jeśli Hulk będzie w stanie przejść testy medyczne, będzie mógł on zawalczyć podczas tejże gali! Podobno, po tym Panowie uścisnęli sobie dłonie, a Hogan powiedział, że nie może się doczekać.