Oglądalność Impact Wrestling, Plany na galę WWE Evolution, Urodziny Triple H’a, Nikki Bella wciąż kocha Johna Cenę?

» Czwartkowe Impact Wrestling oglądało przed telewizorami 299 000 widzów, co jest lepszym wynikiem niż Impact z zeszłego tygodnia, kiedy to przed ekranem zgromadziło się 275 000 widzów. W walce wieczoru ostatniego odcinka fani mogli zobaczyć rewanż o mistrzostwo X-Division pomiędzy Brianem Cagem a Mattem Sydalem. Poniżej zaś TOP 5 momentów z tego właśnie odcinka:

» Co do zbliżającej się gali WWE PPV – Evolution, wszystko wskazuje na to, że weźmie w niej udział zawodniczka z polskimi korzeniami, Beth Phoenix. Nie wiadomo jednak czy wystąpi ona w roli wrestlerki, czy też komentatorki. Spekuluje się też o kolejnej potyczce pomiędzy Litą a Trish Stratus. Jak wiemy ich występ został oficjalnie zapowiedziany i niewykluczone, że ponownie dojdzie do ich walki w ringu WWE.

» W dniu wczorajszym swoje 49 urodziny obchodził Triple H. Z tej okazji za pośrednictwem Twittera, otrzymał on życzenia od Vince’a McMahona:

» Nikki Bella i John Cena mieli wziąć ślub 5 maja, jednak para w ostatniej chwili odwołała swoje zaślubiny. Obecnie Nikki szuka nowego domu. Reporter TMZ dogonił ją na lotnisku i zadał kilka pytań. Była mistrzyni WWE Divas wyznała m.in., że wciąż kocha Johna, ale na pytanie “to dlaczego się od niego wyprowadza” jedynie machnęła ramionami. Cały materiał możecie obejrzeć klikając TUTAJ.