Nowi mistrzowie po BackLash?, The Miz zamierza odzyskać tytuł IC na BackLash, Buddy Murphy pretendentem do Cruiserweight Title?

» Na oficjalnej stronie federacji World Wrestling Entertainment pojawiła się sonda, w której fani mogą głosować na tytuł mistrzowski, które może zmienić właściciela po niedzielnej gali BackLash. Poniżej przedstawiamy aktualne wyniki głosowania:

43 procent głosów na SmackDown Women’s Championship
41 procent głosów na WWE Championship
16 procent głosów na WWE United States Championship

» W poniższym materiale wideo Dasha Fuentes przeprowadziła krótki wywiad z The Mizem, który na SmackDown w drużynie z Sheltonem Benjaminem musieli uznać wyższość Randy’ego Ortona oraz WWE United States Championa Jeffa Hardy’ego. The Miz powiedział, że Orton trafił na RKO w wersji Hardy’ego, a jego odcinek MizTV zakończył się wielkim sukcesem, co sprawiło, że SmackDown Live ponownie otrzymała dużą notę. Jeśli chodzi o ostatni harmonogram Setha Rollinsa, to co on zrobił dla tytułu IC? Mike stwierdził, że był zajęty robieniem wielu rzeczy i z tego powodu stracił mistrzostwo, które zamierza odzyskać na niedzielnej gali PPV BackLash:

» Podczas najnowszego odcinka WWE 205 Live do ringu powrócił Buddy Murphy, który w ostatnim czasie skupiał się na zrzuceniu zbędnych kilogramów, po to aby jego waga umożliwiła mu pracę z Cruiserweightami. Jak wiadomo po powrocie do ringu jego przeciwnikiem był lokalny wrestler Liam Louie. W przyszłym tygodniu obejrzymy starcie z udziałem Buddy’ego Murphy i Mustafy Aliego. Wygląda na to, że kolejnym przeciwnikiem WWE Cruiserweight Championa Cedrica Alexandera będzie narzeczony Alexy Bliss.