Nowi Mistrzowie na Wrestle Grand Slam, Matt Cardona mistrzem, Bayley o swoich wymarzonych przeciwniczkach

»  W trakcie gali Wrestle Grand Slam in Tokyo Dome od NJPW doszło do zmiany mistrzów w dwóch z czterech walk o tytuły mistrzowskie.

Najpierw Robbie Eagles pokonał El Desperado zdobywając po raz 1 w swojej karierze mistrzostwo IWGP jr. Heavyweight. Jego 1-sza obrona tytułu nastąpi prawdopodobnie przeciwko Hiromu Takahashiemu, który ogłosił na początku gali, że jest gotów do powrotu i chce walki o mistrzostwo. Musiał się go zrzec ok. 5 miesięcy temu z powodu kontuzji.

Następnie Dangerous Tekkers zmierzyli się z Sanadą i Tetsuya Naito o mistrzostwa Tag Team co skończyło się zwycięstwem przedstawicieli grupy Suzuki-gun. Po walce do ringu weszli mistrzowie NEVER Openweight Six-Man Hirooki Goto i YOSHI-HASHI zaznaczając, co jest ich  kolejnym celem.

»   Na sobotniej gali GCW Homecoming Matt Cardona pokonał króla Deathmatch-y Nick-a Cage-a i zdobył mistrzostwo GCW.

Po brutalnej walce (i pomocy osób trzecich), gdzie zawodnicy wykorzystywali wszystko co trafi im się do ręki, Cardona (wcześniej znany fanom jako Zack Ryder) odniósł nieoczekiwane zwycięstwo, które sprawiło spore rozwścieczenie publiczności.

Możemy w niedalekiej przyszłości spodziewać się rewanżu tych o to zawodników, lecz najpierw Cage wybiera się na Dynamite zmierzyć się z Chrisem Jericho ,a Matt wybiera się do Disneylandu ze swoją narzeczoną Chelsea Green.

»   Bayley obecnie leczy kontuzję jakiej nabawiła sie podczas jednego z treningów. Nie przeszkadza jej to jednak w udzielaniu się mediom.

Ostatnimi dniami udzieliła ona ekskluzywnego wywiadu portalowi metro.co.uk, gdzie wymieniła kilka zawodniczek, z którymi chciałaby się zmierzyć. Na szczycie tej listy znajduje się zawodniczka AEW.

“Mam ogrom szacunku i trochę historii z Sereną Deeb. Chciałabym, Chciałabym, Chciałabym bardzo móc stoczyć z nią kiedyś pojedynek”

„Role Model” na swojej liście wymieniła również inne gwiazdy z którymi chciałaby się zmierzyć.

„Od kiedy byłam dzieckiem, Lita zawsze była moją wymarzoną przeciwniczką. W NXT zawsze chciałam mieć możliwość pracowania z Candice. Do tej pory miałam okazję tylko współpracować z nią jako team.”