Niespodziewany powrót na SummerSlam, Nikki Bella o Johnie Cenie, Stan zdrowia Kurta Angle’a, Walki na następny taping GFW Amped i wiele więcej!

» Dowiedzieliśmy się, że w planach jest utworzenie programu dla uzdolnionych dzieci o nazwie “WWE NXT Kids”. News został opublikowany przez Christiana Silvę, który wcześniej publikował już sporo ciekawostek o planach WWE.

» Podczas ostatnio SmackDown doszło do ataku Kinga Barreta i Stardusta na Neville’u. Przypominamy że Neville wraz z  Stephenem Amellem  ma stanąć do walki z tymi dwoma na SummerSlam.

» Natomiast jeśli chodzi o SummerSlam to spekuluje się, że zobaczymy na tej gali niespodziewany powrót… The Rocka! Oczywiście są to tylko spekulacje i nie należy tego brać na poważnie, jednak jak twierdzą amerykańskie źródła, coś w tym rzeczywiście może być.

» Nikki Bella udzieliła ostatnio wywiadu dla FOXSports.com, w którym opisała jej uczucia oraz uczucia jej chłopaka Johna Ceny po wypadku ze złamanym nosem:

“Byłam mocno przerażona, to normalne kiedy widzisz czyjś nos z boku twarzy tryskający krwią. Szczególnie jeśli kochasz tą osobę. Bałam się o niego. Ale podziwiam go – mimo kontuzji dokończył i wygrał walkę.

Noc po kontuzji spędziłam z nim w szpitalu. Jeszcze tej samej nocy miał operację. Pracowałam jako jego osobista pielęgniarka przez cały tydzień. Wrócił do formy w 100 procentach. Jest niesamowity, mimo kontuzji tak szybko wrócił do formy. Mimo to byłam naprawdę przerażona” – kończy wywiad Nikki.

» Jak wiemy, obecnie pauzować musi także zawodnik TNA – Kurt Angle. W zeszłym miesiącu przeszedł on udaną operację, w której usunięto nowotwór z jego szyi, jednak przerwa w występach potrwa trochę dłużej niż początkowo obstawiano. Ponoć oficjele federacji Dixie Carter mają nadzieję, że Angle będzie w stanie już walczyć podczas październikowych tapingów Impact Wrestling.

» W najnowszym TNA Xplosion można obejrzeć walkę The Great Sanady z Rockstar Spudem.

» Już 21 sierpnia w Las Vegas odbędą się kolejne tapingi GFW Amped. Z tej okazji zostały już ujawnione wszystkie walki jakie fani zgromadzeni w Orleans Arenie będą mogli zobaczyć, oto one:

NEX*GEN Title Tournament Round 1
Andrew Everett vs. TJP

NEX*GEN Title Tournament Round 1
Trevor Lee vs. Virgil Flynn

TAG TEAM Title Tournament Round 1
Cielo Misterioso vs. Tease N Sleaze (Kenny King and Joey Ryan)

TAG TEAM Title Tournament Round 1
Bullet Club (Karl Anderson & Doc Gallows) vs. Killer Elite Squad (Lance Hoyt and Davey Boy Smith Jr.)

WOMENS Title Tournament Round 1
Candice LeRae vs. “Bullet Babe” Amber Gallows vs. Katarina Waters

GLOBAL CHAMPIONSHIP Round 1
Shelton Benjamin vs. JR Kratos

GLOBAL CHAMPIONSHIP Round 1
Bobby Roode vs. Eric Young

GLOBAL CHAMPIONSHIP Semi-Final
Chris Mordetzky (formerly Chris Masters) vs. Nick Aldis (formerly Magnus)

GLOBAL ALL STARS – South Africa, Iran, India, Mexico
PJ Black (formerly Justin Gabriel) & The Akbars vs. Sonjay Dutt & Los Luchas

» Na koniec zaś informacja z ostatnich tapingów NXT… News znajduje się poniżej i żeby go przeczytać, trzeba zaznaczyć tekst.

Jak wiemy, część odcinków które zostały nagrane, zostaną wyemitowane po gali Takeover: Brooklyn. Co ciekawe, podczas ostatnich tapingów, Kevin Owens miał ze sobą pas mistrzowski NXT co oznaczałoby, że odzyska go w walce z Finnem Balorem właśnie na najbliższej dużej gali Takeover.

 

Newsy przygotowali Dominik Gryzełko i Patryk Dereszyński