Niepewna przyszłość Lany i Bobby’ego Lashleya, 25-lecie WWE COO Triple H, Oświadczenie WWE o złym traktowaniu pracowników

» W ostatnim czasie pojawiają się informacje dotyczące przyszłości Lany oraz Bobby’ego Lashleya. Być może już w przyszłym tygodniu nie zobaczymy tej dwójki na jednym ringu. WWE od kilku tygodni próbuje stworzyć “spięcie”, dzięki któremu Bobby oraz Lana rozstaną się. Sam wrestler wielokrotnie potwierdzał, że być może potrzebuje nowej menedżerki, bądź żony. Podczas poniedziałkowego odcinka WWE Monday Night RAW byliśmy świadkami segmentu z udziałem Lashleya. Utytułowany fighter przebywał na swojej siłowni w Performance Center. Niespodziewanie przy doświadczonym zawodniku obecna była jego telewizyjna żona i wyglądało, na to iż dogadują się bardzo dobrze. Portal PWInsider.com informuje, że były to tylko pozory, gdyż prawda jest zupełnie inna i wkrótce będziemy świadkami rozpadu małżeństwa.

PRZECZYTAJ TAKŻE >>>>Breaking News: Joe Pedicino zmarł w wieku 70 lat

» WWE COO Triple H za pośrednictwem Twittera poinformował o swojej 25 rocznicy działalności w profesjonalnym wrestlingu. Hunter będzie celebrował, to wyjątkowe wydarzenia podczas piątkowego odcinka WWE SmackDown emitowanego w stacji FOX. W środę w sklepie WWEShop.com dostępne będą koszulki poświęcone 25-leciu Triple H. Taką koszulkę można nabyć zaledwie za 12 $.

» Jeden z pracowników WWE o imieniu John wyjawił, że został zmuszony do pracy podczas nagrań telewizyjnych WWE, pomimo nakazu pozostania w domu. Taka sytuacja wynika z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa na świecie. John stwierdził, że nie mógł sprzeciwić się, ponieważ bał się o swoją przyszłość w firmie. Również wspomniał, że pomimo środków sanitarnych w Performance Center, pracownicy nie są w stanie utrzymać dystansu społecznego w trakcie nagrań i muszą dotykać swoich oponentów. Federacja WWE wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie, które brzmi następująco.

Te oskarżenia są nieprawdziwe. Pracownicy wiedzą, że mogą udać się do działu kadr i powiedzieć, co leży im na sercu. Nikt nie zostałby zwolniony, gdyby czuł się niekomfortowo w momencie wykonywania swojej pracy.

Zarówno urzędnicy WWE, jak i AEW informowali o tym, że pracownicy nie będą musieli angażować się w wydarzenia/tapingi, jeżeli im zdrowie na to nie pozwoli.