https://www.youtube.com/watch?v=rkQzXEYKK80

MJF komentuje rywalizację z Kennym Omegą

The Salt of the Earth został najdłużej panującym AEW World Championem w historii pobijając rekord należący do Kenny’ego Omegi.

Kilka tygodni temu podczas tygodniówki Collision, The Cleaner wyzwał MJFa do walki o AEW World Title. Pojedynek ten zakończył się zwycięstwem mistrza, a przez wielu fanów zyskał miano jednego z najlepszych w historii AEW.

MJF udzielił wywiadu dla Sports Illustrated, w którym wypowiedział się na temat AEW World Title oraz rywalizacji z Kennym Omegą.

AEW World Title.

Chcę być najlepszym mistrzem AEW. Jedyna osoba, która przyszła mi na myśl to Kenny Omega. Zdecydowałem, że muszę zacząć drażnić się z tym gościem. Chciałem udowodnić, że jestem najbardziej kompletnym mistrzem świata w historii AEW. Kenny to najlepsza maszyna do walki. Jon Moxley jest niesamowitym awanturnikiem. Chris Jericho wyjątkowym lingwistą. Ci goście są niesamowici w wielu rzeczach, ale ja mogę zrobić je wszystkie.

Rywalizacja z Kennym Omegą.

Chciałem zmierzyć się z Kennym Omeg, najlepszym na świecie w main evencie. To najlepszy pojedynek w historii Collision i jeden z najlepszych w historii federacji AEW. To była wielka sprawa dla firmy i czułem się jakby było to przekazanie pałeczki. Nie mógłbym być bardziej wdzięczy za to, że Kenny dał mi tę szansę.

Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl