Mark Henry w Battle Royal, Pojedynek na WrestleMania Axxess, Eric Bischoff GM RAW?, Posąg Rica Flaira

» W poniższym materiale wideo Cathy Kelley poinformowała, że kolejnym uczestnikiem Andre the Giant Memorial Battle Royal na WrestleManii 33 będzie “World’s Strongest Man” Mark Henry:

» Redaktor strony Wrestlezone.com, Nick Husman pojawił się podczas wczorajszego wydarzenia WrestleMania Axxess w Orlando. Poniżej przedstawiamy materiał wideo z pojedynku, w którym udział wzięły gwiazdy 205 Live Superstar Tony Nese oraz Lince Dorado:

» Podczas wczorajszego Axxess pojawił się Eric Bischoff, który został poproszony o odpowiedź na pytanie związane z chęcią bycia generalnym managerem na Monday Night RAW:

”Wiecie, jestem już stary i zmęczony. Zużyłem się już w tej branży, ale nigdy nie mów nigdy chociaż nie zakładałbym pozytywnego scenariusza w tej sprawie”.

Eric Bischoff będzie osobą, która wprowadzi Diamond Dallas Page’a do WWE Hall of Fame.

» We czwartek w Orlando WWE COO Triple H oraz Stephanie McMahon odsłonili brązowy posąg WWE Hall of Famera ”Nature Boy” Rica Flaira. Oczywiście przed tym wydarzeniem sam Mr. Flair obejrzał posąg. W uroczystości udział wzięły takie osobistości jak: Shawn Michaels, Sting, Arn Anderson, Ricky Steamboat, the Rock ‘n’ Roll Express oraz Charlotte Flair.