Lucha Underground 6/9/17 Raport

Galę rozpoczyna wideo zwycięstwa Prince Pumy w turnieju Cuerto Cup, walki o tytuł Lucha Underground między Mysterio a Mundo które wygrywa Johnny po interwencji Dario Cuerto, a także Dario który pragnie by Matanza Cuerto zniszczył Rey’a.

Drago (z Cobrą Moon) vs. The Mac (na szali 1 z 7 azteckich medalionów)

Drago rozpoczyna shotgun dropkickiem wbijając Mac’a w narożnik, przy próbie drugiego Mac przerzuca go jednak Drago odpowiada forearm’em z brzegu ringu, high kick’iem i tornado DDT z narożnika, następnie Mac idzie po schoolboy, kick out, leg sweep i cover od Drago kick out, Mac odpowiada tym samym po czym obaj wstają i Mac pokazuje Drago środkowy palec.

Mac sygnalizuje test of strenght lecz atakuje shoulder thrust, leg trip, Mac przeskakuje po czym dodaje mexican arm drag, idzie za ciosem i jumping leg lariat 1….2…kick out, po serii uników Mac wykonuje handstand na narożniku, kiedy Drago rusza na niego unika dokładając spinning back elbow, 1…2..kick out, gdy Mac go podnosi Drago odpowiada enzugiri po czym przechodzi z hurricanrany na kolejne tornado DDT i la magistral 1…..2…kick out, Drago rusza na Mac’a lecz trafia w narożnik, Mac odpowiada rinning forearm’em i bicycle kick’iem w narożniku kończąc saito suplex’em.

Mac idzie po powerslam lecz rozprasza go Cobra Moon po czym otrzymuje serię high kick’ów od Drago a następnie mexican arm drag z którego przechodzi na modified back slide przypinając Mac’a i dołączając do posiadaczy azteckich medalionów.

Zwycięzca przez pinfall – Drago

Po walce Mac wykonuje Stunner na Drago, próbuje go także na Moon lecz powstrzymuje go Pindar zasypując go serią ciosów, po czym wpycha go na Viborę który nokautuje Mac’a chokeslam’em, Cobra Moon wznosi rękę Drago w geście zwycięstwa.

Następnie do ringu wchodzi Dario który mówi że za tydzień odbędzie się 100 epizod Lucha Underground, zapowiada El Dragon Azteca Jr. vs. Pentagon Dark (o aztecki medalion) a także Johnny Mundo poprowadzi drużynę (Taya,Pj Black i Ricky Mandel) przeciwko Prince Pumie ( powiedział że wybierze kogo chce i powie o tym dziś wśród fanów), w Main Evencie jego brat “the Monster” Matanza Cuerto vs. Rey Mysterio (którego woła do ringu) po czym mówi mu że dziś Matanze czeka jedynie rozgrzewka gdy zmierzy się z całym The Rabit Tribe po czym wysyła Reya do domu (ponieważ nie chce jego interwencji), Rey odmawia, Dario grozi mu że zwolni jego protegowanego El Drago Azteca, Rey mówi że może poczekać tydzień lecz oznajmia że zakończy dziedzictwo rodziny Cuerto, po tym jak skończy z Matanzą idzie po Dario.

5-0 Street Fight (na szali aztecki medalion) Joey Ryan vs. Cortez Castro

 

Ryan rzuca lizakiem w Castro po czym ucieka z ringu, gdy Castro za nim rusza Joey wślizguje się po czym w ringu zasypuje Cortez’a serią kopnięć, Castro podnosi się odpowiadając knife edge chop’ami, Ryan znów wychodzi z ringu i próbuje uciec lecz arena ze wszystkich stron jest obstawiona policją, Castro rusza za nim z serią ciosów i chop’ów po czym odbija się od brzegu ringu wykonując tornado DDT, następnie wyciąga z pod ringu 2 policyjne pałki które wrzuca do ringu, wrzuca Joey’a do środka lecz ten odpowiada kolanem, bodyslam’em, za ringiem zabiera tarczę policyjną jednemu z policjantów którą ustawia przy narożniku, dalej Ryan wyciąga kajdanki które zakłada na dłoń po czy, zadaje serię ciosów, (po których krwawi na czubku głowy), Ryan bierze pałkę policyjną którą okłada Cortez’a po plecach,.

Joey dorzuca suplex, zakłada gumową rękawiczkę po czym chwyta Cortez’a za tyłek, jednak Castro spycha go na stojącą przy narożniku tarczę, Cortez dodaje closeline i spinning back elbow, knife edge chop, irish whip, Ryan kontruje ruszając na Cortez’a w narożniku, unik i step side kick oraz running forearm od Castro, Cortez bierze pałkę policyjną lecz Ryan wyciąga go za ring ciskając jego głową w brzeg ringu.

Ryan znów próbuje uciec po czym trafia na Castro, rozpoczynają wymianę po której Castro trafia przypadkowo policjanta flying forearm’em, po czym Ryan wpycha go w dwóch kolejnych wrzucając następnie tarcze policyjne do ringu, Ryan rusza na Castro za ringiem próbują uderzyć jego głową o maskę radiowozu, lecz robi to Cortez, który wyciąga kij baseball’owy, lecz nie trafia po czym Joey wrzuca go na maskę samochodu i wyciąga sledgehammer (młot dwuręczny), po czym dwukrotnie nie trafia, Cortez szykuje powerbomb na Ryan’ie lecz ten kontruje low blow’em i Rock Bottom! (Falling side slam) na masce radiowozu, wrzuca Cortez’a do ringu 1….2…i…kick out!

Ryan nakłada na siebie tarcze policyjne lecz Cortez chwyta jedną i atakuje nią Joey’a który ucieka za ring, Ryan próbuje zaatakować Cortez’a termosem z kawą lecz nie trafia,Cortez chwyta kubek z gorącą kawą i leje mu ją do majtek!, Castro chwyta paralizator, Ryna próbuje go kopnąć lecz Cortez przechwytuje nogę Joey’a i używa paralizatora na kroczu Ryana!!, (holly shit chant), Ryna rzuca w Cortez’a pudełkiem z pączkami i dokłada superkick!, Ryan ustawia Cortez’a na stole komentatorskim lecz ten kontruje suplex’em na zewnątrz, obaj zmierzają w stronę ringu, Joey rusza z kolejną pałką lecz Castro używa gazu pieprzowego!, Castro wykonuje Running Samoan Driver na tarcze policyjne kończąc pojedynek!

Zwycięzca przez pinfall – Cortez Castro

The Rabit Tribe (Paul London,Mala Suerte i Saltador) vs. Matanza Cuerto (z Dariem Cuerto)

Na początku Sastador chce ofiarować Matanzie cylinder, następnie wszyscy trzej łapią się z Matanzą za ręce lecz ten spycha ich na siebie, powala London’a big boot’em rusza na niego lecz ten zaciąga linę po czym Matanza ląduje za ringiem, jednak Matanza wyciąga go za nogi,Matanza dusi go obiema rękami, Saltdor dorzuca springboard crossbody po czym Matanza chwyta go lecz Suerte dorzuca wrecking ball dropkick powalając Matanzę, następnie wrzucają go do środka i wykonują triple punch (bez efektu), Matanza wbija Londona w narożnik po czym iris whip na Suerte po czy London przerzuca go na brzeg ringu, to samo dzieje się z Saltadorem, Matanza rusza Na Londona w narożniku otrzymując jednocześnie dbl forearm i superkick!

London i Saltador przytrzymują Matanzę gdy Suerte wykonuje dbl foot stomp!, następnie Suerte wykonuje front dropkick na Matanzie po czym The Rabit Tribe zasypuje go na przemian dropkick’ami, London dokłada superkick.

The Rabit Tribe tańczy w ringu po czym Matanza wykonuje fallaway slam na Londonie (Suerte i Saltador go przechwytują), Matanza dokłada shotgun dropkick, następnie dusi Suerte, wykonuje dbl arm chokeslam na Saltadorze i dusi Londona na narożniku po czyn Suerte rozbija mu na głowie cegłę!, Suertw i Saltador dorzucają stereo superkick powalając Matanzę! Shooting Star Press od Londona !!, Saltador i Suerte pomagają w przypięciu 1…..2….i..kick out!!, Saltador i Suerte prubują przytrzymać Matanzę lecz ten wyrywa się, ura nage na Suerte, superplex na Londonie i Wrath of the Gods (Reverse-spin scoop powerslam) na Saltadorze! 1….2….3!

Zwycięzca przez pinfall – Matanza Cuerto

 

Po chwili widzimy w ringu Prince Pumę, który przypomina że w 100 epizodzie Lucha Underground jego drużyna zmierzy się z Woldwide Underground i myślał długo i ciężko kto dołączy do jego drużyny, lecz przerywa mu Lucha Underground champion który mówi że nikogo nie obchodzi kto do niego dołączy, bo Mundo zabierze go do Slam Town na Ultima Lucha Tres, tak jak zrobił to na 1 epizodzie Lucha Underground.

Puma odpowiada “Masz rację, ale parę miesięcy później ja zabrałem twój tyłek do Slam Town w tym ringu stając się pierwszym w historii Lucha Underground champion’em.O ile mnie pamięć nie myli nie był to też ostatni raz kiedy cię pokonałem”.Mundo mówi że Puma wygląda na pewnego siebie,lecz puta czy na pewno myśli że może go pokonać ?, Puma odpowiada że wie że może to zrobić.Johnny odpowiada że ta walka może stać się dużo ciekawsza jeśli uczynią to title vs. mask, Puma zgadza się.

Przerywa im Dario który mówi że na Ultima Lucha maska będzie na szali a nie chce by ludzie myśleli że wyczerpały mu się dobre pomysły, Cuerto zastanawia się co jest dla Pumy tak cenne jak mistrzostwo dla Mundo? ,….jego kariera!, Dario pyta Pumę czy akceptuje wyzwanie (Vampiro pokazuje mu by się nie zgadzał), po chwili Puma powala Mundo bicycle knee, po czym mówi do Dario że jest bardzo pewny siebie odnośnie pokonania Mundo po czym zgadza się, kończąc galę.