Lucha Underground 2/8/17 Raport

Na początku gali Dario Cuerto zmierza do miejsca gdzie przetrzymuje Matanzę Cuerto w klatce niosąc talerz  z surowym mięsem, mówiąc że Matanza został zniewolony przez swój głód, głód zemsty, który sprawił że “położył ręce” na Dario, oraz sprawił że został obezwładniony przez Reya Mysterio.Dario tłumaczy Matanzie że ma siłę Boga w rozmiarach człowieka i Matanza musi przezwyciężyć człowieka bo inaczej bogowie odbiorą mu człowieczeństwo niszcząc go, Dario stawia talerz na ziemi po czym mówi że jeśli Matanza nie będzie kontrolował swojego głodu to może zniszczyć ich obu.

Ćwierćfinał turnieju Cuerto Cup Grupy B – 1/3 Lucha Underground Trios Championów Pindar (z Cobrą Moon) vs. “The Man of a 1000 Lives” Fenix

Pindar kilkukrotnie próbuje przejść do klinczu lecz Fenix za każdym razem robi unik, obaj blokują kopnięcie po czynm Fenix trafia side kick’iem w klatkę Pindara, odbija się od lin po czym zostaje powalony big boot’em, Pindar dokłada serię ciosów w głowę, podnosi Fenixa który po uniku trafia kolejnym side kick’iem, znów odbija się od lin i…trafia na tilt-a-whirl backbreaker przypinając do jednego i pół.

Pindar wynosi Fenix’a na pendulum backbreaker, lecz Fenix unika back flip’em blokuje dwa ciosy nogą po czym trafia enzugiri, Pindar słania się do narożnika, Fenix w przeciwległym, Cobra Moon dusi Fenixa w narożniku [kiedy sędzia sprawdza czy Pindar może kontynuować], co dało możliwość wbicie Fenixa w narożnik spining wheel kick’iem, po czym wynosi Fenixa na powerbomb lecz Fenix ląduje na stopach wychodząc z serią slapów i backfirst’em, Fenix chce odepchnąć się od narożnika w który zostaje wepchnięty silnym forearmem, następnie Pindar wykonuje monkey flip po którym Fenix ląduje blisko przeciwległego narożnika ! 1…2..kick out.Fenix trafia Pindara silnym rondhouse kick’iem i idzie po springboard crossbody lecz Pindar przechwytuje go i trafia rib breaker’em, przytrzymując go, Fenix uwalnia się z chwytu łokciami, Fenix atakuje closeline’em lecz Pindar przechwytuje go i wykonuje double underhook sitout suplex 1…2..i..kick out, Fenix podnosi się w narożniku po czym trafia na shoulder thrust, serię forearmów i headbut, Pindar znów rusza na Fenixa jednak ten chwyta go w tylni gutwrench, wpycha go w narożnik po czym trafia spinning side kickiem z drugiej liny ! [Pindar oszołomiony], Fenix dwukrotnie próbuje wynieść go pod german suplex po czym znów wbija go w narożnik, trafia headbut’em i bridging german suplex 1…2…i..kick out.

Fenix rusza na Pindara w narożniku lecz ten przerzuca go na brzeg ringu i zadaje serię szybkich ciosów po czym próbuje wynieść go pod superplex i…Fenix trafia potężnym jumping uppercut’em ! Springboard Spanish Fly z narożnika ! po którym Fenix szybko wraca na narożnik z którego wykonuje double knee drop dający mu awans w turnieju.

Zwycięzca przez pinfall –  “The Man of a 1000 Lives” Fenix 

(Pozostaje jedynie pytanie czy zmierzy się z Prince Pumą czy Dante Fox’em ?)

Następnie w biurze Dario Cuerto zebrało się Worldwide Underground, Dario pyta Evans’a jak idzie rehabilitacja jego szczęki po interwencji w zeszłotygodniowym main evencie (Rey wykonał drop toe hold po czym Evans wylądował twarzą w słupek narożnika ), [Jack próbuje coś powiedzieć lecz nikt nie możne go zrozumieć], Dario żartuje że to ironiczne że najbardziej wygadany członek grupy ma “zamknięte usta”, oraz że całe Worldwide Underground zawiodło we wszystkich szansach jakie ostatnio dostali i zabronił także ich obecności w walce Mundo z Azteca Jr., oraz za tydzień Taya, PJ i Jack będą mieli okazję na zgarnięcie medalionów które im pokazał, po czym kazał im się wynosić.

Ćwierćfinał turnieju Cuerto Cup Grupy D – Prince Puma vs. Dante Fox

Po serii kontr i uników Dante trafia Pumę dropkickiem wyrzucając go z ringu po czym dodaje sicide dive, wraca do ringu i po odbiciu od lin zostaje trafiony bicycke kick’iem od Pumy po którym Fox ląduje za ringiem i Puma “odwdzięcza się” wykonując suicide dive, odbija się od lin po czym Fox “nie pozostaje mu dłużny” i powala go spinning wheel kick’iem, po czym wykonuje someralut senton lądując na Pumie za ringiem, Dante wraca do ringu i Puma znów trafia go bicycle kickiem! po czym on trafia Fox’a  corkscrew planchą z ringu!, Puma chcew wrzucić Fox’a do ringu lecz w odpowiedzi dostaje 619 z brzegu ringu i standing shooting star press…lecz Puma go przechwytuje i…Dante kontruje tornado DDT!

Fox okłada Pumę ciosami i wbija go w brzeg ringu po czym wrzuca go do środka i przypina 1…2…kick out, Puma czołga się do narożnika lecz zatrzymuje go Dante podduszając go o odlną linę po czym wykonuje snapmare i przechodzi do front chinlock’a, Puma podnosi się i wykonuje jawbreaker, po czym wychodzi z serią punch’ów i uppercut’ów, Fox próbuje back slide pinu, Puma kontruje, próba DDT od Pumy lecz Fox kontruje na  twisting suplex 1…2…i..kick out, Fox biegnie na Pumę w narożniku, jednak Puma podcina mu nogę po czym Dante trafia w drugi narożnik po czym Puma inkasuje 619….i…springboard crossbody 1….2…i…kick out!,

Serię odbić od lin i uników kończy running jumping cutter i standing shooting star press od Pumy 1…2…i..kick out, po kolejnej serii wymian Dante wykonuje drop toe hold po którym Puma ląduje na drugiej linie i  leapfrog body guilottine oraz potężny step side kick a następnie springboard double knee facebreaker (Codebreaker), 1….2…i kick out!,(this is awesome chant).Fox wynosi Pume pod fireman’s carry, Puma kontruje na sunset flip,1…2..rana cover w kontrze 1…2…,sunset flip od Pumy 1…2…,jacknife cover od Foxa 1…2..kick out, seria uników hard knee od Pumy, enzugir od Foxa, closeline od Pumy, lecz Fox unika wykonując kip-up, blue thunder bomb od Pumy! 1…2….kick out!

Obaj zamroczeni wstają wymieniając uppercut’y, po irish whip’ie w narożnik Puma trafia splash’em, dbl knee strik’iem, kontynuuje atak po czym trafia na ura-nage od Fox’a, następnie Dante trafia running corner closeline’em, lądując na brzegu ringu, podciąga się za liny (skin of cat), i front dropkick na siedzącym w narożniku Pumie, Fox podnosi go i rolling death valley driver, Fox wbiega na narożnik i….450 slash!, trafia na kolana od Pumy i inside crandle pin! 1….2…i…kick out!! Puma wykonuje northern lights suplex po czym wynosi Foxa na deadlift vertical suplex!!! 1…..2..i…..kick out!!,(Puma zrozpaczony), (Lucha chant), Puma łapie Foxa w dragon sleeper, Fox kontruje kolanami, snapmare, Puma wchodzi na drugi narożnik, superkick od Fox’a i próba jumping STO! Puma kontruje na reverse exploder puplex z narożnika! Vertigo od Pumy! 1….2…kick out!!, Puma sygnalizuje shotgun dropkick w narożnik i trafia, 630° Senton!!!! 1…..2…..3!

Zwycięzca przez pinfall – Prince Puma

Po walce do ringu wchodzi Killshot który wykonuje JML Driver na Dante Fox’ie po czym bierze mikrofon,siada koło niego i mówi “masz racje Dante,to nie jest koniec między nami”.

Po przerwie kapitan LAPD Vasquez ogląda na ekranie porażkę detektya Castro z Cage’em,Vasquez mówi Castro że Cage zabił radnego Delgado i chce rękawicy Cage’a,Castro mówi że żaden żywy człowiek mu go nie odbierze po czym Vasquez wyciąga połowę tajemniczego medalionu i mówi “może masz rację”.

Main Event – Lucha Underground Champion Johnny Mundo vs. El Dragon Azteca Jr.

Krótką serię uników kończy slap od Azteca po którym Mundo go opluwa, następnie Azteca kontroluje Mundo w armbarze po czym Mundo odpowiada kolanem, leg sweep od Johnny’ego, idzie po kolejny, unik, Azteca markuje rondhouse kick i trafia enzugiri, Mundo sygnalizuje próbę sił i sprzedaje silne kopnięcie, po serii kontr Azteca trafia springboard hurricaneraną wyrzucając Mundo z ringu, Azteca w ringu wykonuje rolling thunder zakończone springboard hurricanraną lecz Mundo go przechwytuje wykonując solidny spinebuster na podłodze, w ringu Johnny trafia running knee strike sa siedzącym El Dragonie przypinając do dwóch, po czym kontroluje go w side chinlock’u, po czym wbija go w narożnik i wykonuje springboard rondhouse kick, 1…2…kick out.

Mundo przeciąga go w stronę narożnika sygnalizując End of the World, Azteca szybko przechodzi do roll up’u do dwóch, po czym Mundo obija go w narożniku, irish whip od Mundo w narożnik, Azteca przerzuca Johnnego za ring i przelatuje przez narożnik dodaje z serię kopnięć i atomic leg drop do dwóch i pół, Mundo trafił Azteca w oczy jednak ten w odpowiedzi wykonał leg trap sunsetflip powerbomb !,1….2…i..kick out!, następnie Mundo odpowiedział standing spanish fly do dwóch,następnie Azteca wyszedł z  wheelbarrow roll z narożnika do dwóch i pół, po czym Azteca wszedł na narożnik gdy nagle Mundo zciągnął go za nogę i…End of the World! 1…..2…..3.

View post on imgur.com

Zwycięzca przez pinfall – Lucha Underground Champion Johnny Mundo

Po walce Mundo uderzył protegowanego Mysterio krzesłem któer później założył mu na szyję, szykuje się do End of the World lecz z odsieczą wbiega Rey Mysterio wyrzucając z ringu Mundo który chwilę później zmierza w stronę trybun.Rey wita się z rodziną na widowni i odchodzi, po czym wraca Johnny, który obraża Reya przed jego rodziną,po tym jak nazwał Rey’a gównem wskazując na Dominica (syna Raya), ten wstał i ochrona zaczęła ich rozdzielać, na arenę znów wbiega Rey który trafia na  Worldwide Underground które zasypuje go kopnięciami, Mundo sygnalizuje uderzenie Ray’a pasem mistrzowskim lecz uderza Dominica! Worldwide Underground ucieka w stronę trybun a Rey z sędziami sprawdzają stan Dominica.

Następnie Fenix zaczepia Melissę Santon chcąc odprowadzić ją do samochodu, Melissa pyta czy Fenix zawsze nosi maskę,Fenix odpowiada że tylko kiedy walczy, razem żartują po czym Fenix bierze Melissę na barana odprowadzając ją do samochodu, z oddali przygląda się im  Marty “The Moth” mówiąc że Melissa przekona się jaki brzydki jest Fenix kiedy zdejmie mu maskę, kończąc galę.