Lucha Underground 30/8/17 Raport

Galę zaczynają wideo nawiązujące do relacji Dario z Matanzą Cuerto, obsesję Marty’ego Martineza an punkcie Melissy, i chęci rozdzielenia jej z Fenix’em, zdemaskowania Veneno (którym był Cortez Castro) przez Joey’a Ryana oraz wątek przeszłości Son of Havoc’a odnośnie przynależnośći do klubu i rywalizacji z Son of Madness a także walki o tytuł Lucha Underground Champioship w którym Mundo obronił mistrzostwo.

 

Dario odwiedza swojego brata Matanzę mówiąc że się mylił trzymając go w klatce ze względu na jego obsesję na punkcie Mysterio, twierdzi że rozumie że chciał go bronić oraz że bez niego przy jego boku dzieje mu się krzywda, Dario wspomina także że Rey sprzedał mu 619 upokarzając go i jego imię a teraz musi zapłacić, za 2 tygodnie w main evencie pragnie aby Matanza zniszczył Rey’a robiąc to dla rodziny. [Matanza wścieka się trzęsąc klatką]

Son of Madness vs. Mascarita Sagrada

Madness jest wściekły o to że Havoc uczynił Sagradę członikem klubu i wyszedł w jego barwach do ringu, równo z gongiem Madness sprzedaje running big boot w tył głowy Sagrady, po czym dusi go w narożniku, Sagrada łapie Madnessa w tylni gutwrench lecz ten bez trudu przechodzi do headlock’a, Sagrada próbuje wrist lock’a lecz Madness kopnął go w plecy, następnie Madness okłada go stomop’ami w narożniku, [mówiąc mu że nie zasługuje nosić tych barw], po czym częstuje go silnym pendulum backbreaker’em, Madness nie trafia elbow drop’em po czym Sagrada wychodzi z tilt a whirl DDT! la magistral od Sagrady 1…kick out, Madness rusza za nim lecz ląduje za ringiem, Segrada idzie po suicide d..Madness powala go silnym forearm’em, Madness rusza na niego w narożniku lecz Sagrada odpycha się nogami, blokuje nogami uderzenia, lecz otrzymuje bicycle single leg dropkick, Son of Madness sciąga go z narożnika brainbuster’em kończąc walkę.

Zwycięzca przez pinfall – Son of Madness

Madness zaczyna dusić Gagradę jego kamizelką po czym do ringu wbiega Son of Havoc, który wbija Madnessa po czym Madness powala Havoca tacykle, Dario Cuerto wysyła ochronę by ich rozdzieliła, [London zabiera Sagradę z ringu], Dario mówi że da im powód do walki, dzisiaj w main evencie Son of Havoc vs. Son of Madness zawalczą o jeden z siedmiu azteckich medalionów a skoro mamy w ringu dwóch motocyklistów będzie to biker’s brawl match.

Marty “The Moth” Martinez (z Mariposą) vs. Argenis

[Marty wącha Melissę Santos w trakcie zapowiadania,Mariposa policzkuje go by go rorgrzać], Argenis raczyna paroma low kick’ami po czym Martinez wbija go w narożnik, zasypując go ciosami, irish whip i bicycle kick na Argenisie w narożniku, Marty podnosi go za szczękę i idzie po kloejny bicycle kick lecz Argenis przeskakuje na brzeg ringu, uderza Marty’ego w ucho i springboard crossbody, Argenis idzie po springboard mexican arm drag lecz Marty kontruje facebuster’em, 2 elbow strike’i na barki Argenis’a i Marty próbuje rozerwać maskę Argenis’a po czym odbija się od lin i big boot na siedzącym Argenisie 1…2…kick out, po odbiciu od lin i serii uników Argenis sciąga Marty’ego za nogi w trakcie wykonywania leap frog’a, który przetacza się za ring, Argenis odbija się od lin i somersalut senton’em trafia Martineza za ringiem, gdzie Mariposa odwraca uwagę Argenis’a po czym Marty ciska głową Argenis’a o schody na widowni, za drugim razem Argenis blokuje i superkick dla Martinez’a, po czym dorzuca hurricanranę, jednak Mariposa wpycha go na słupek narożnika, Marty rozrywa bardziej maskę krwawiącego Argenis’a po czym wrzuca go do ringu i dusi przy linach, następnie po irish whip’ie dokłada standing dropkick, Argenis wstaje i blokuje serię ciosów i z hammerlock’a przechodzi do neckbreaker’a, 1…2…kick out, Argenis rusza na Marty’ego lecz trafia na tilt a whirl backbreaker, Martinez wykonuje swój Canadian backbreaker dbl knee facebuster 1….2….3

Zwycięzca przez pinfall – Marty “The Moth” Martinez

Po walce Martinez sciąga maksę zakrwawionego Argenis’a [sędzia rzuca mu ręcznik i odchodzi za trybuny], Melissa bierze mikrofon lecz Mariposa zabiera go i daje Marty’emu który mówi “cześć Melissa,mówię cześć Melissa,czy podobało ci się jak zdjąłem mu tą maskę z głowy?” [rzuca w nią zakrwawioną maską] “To nie jest maska której chcę,….chcę maski Fenix’a i zdobędę ją na Ultima Lucha Tres.Fenix…..Fenix, wyzywam cię….wyzywam cię, kiedy zdejmę twoją maskę,pokażę Melissie jak brzydki naprawdę jesteś”.

Ro ringu wchodzi Fenix,kiedy Marty odwraca się otrzymuje single leg dropkick, Mariposa próbuje go zaatakować lecz otrzymuje superkick.Do ringu wchodzi Melisa mówiąc “Myślisz że możesz zdjąć maskę Fenix’a ? Ja nie”, następnie Fenix rzuca wyzwanie Marty’emu – jego maska kontra włosy Martinez’a na Ultima Lucha.

Joey Ryan vs. Sexy Star

Joey chowa swojego lizaka do majtek po czym Star zasypuje go chop’ami, ciosami dokładając kopnięcie w udo Ryan’a, Star unika back elbow w narożniku i wykonuje tornado DDT odbijając się od lin, 1…2…kick out, tilt a whirl headscissors takedown od Sexy i wheelbarow roll up 1…2…kick out, Star okłada Joey’a slap’ami w narożniku, Joey wpycha Star na sędziego, ta zatrzymuje się i hair whip od Ryana, następnie z trybun wychodzi Taya z plakatem “Go Sexy Go”, Ryan trzyma Sexy w camel clutch, następnie powala ją scoop slam’em 1..2..kick out, 1….2…kick out, Ryan wyciąga z gaci lizaka i bierze go do ust, po czym znów go chowa, Star podnosi się i odpowiada chop’ami po czym łapie Joey’a za włosy na klacie wykonując hair whip 3 razy, następnie drop toe hold na drugiej linie i three amigos na Ryanie, 1….2…i..kick out, dokłada atomic leg drop, Taya zaczyna chant’ować po czym Star powala ją seated senton’em, hair whip’em po czym rozwala plakat na jej głowie dorzucając kilka kopnięć, Star wraca do ringu, superkick od Ryan’a 1….2….3

Zwycięzca przez pinfall – Joey Ryan

Po walce Ryan wyciąga z majtek lizaka i chce go włożyć Star do ust leczdo ringu wbiega Cortez Castro który zaczyna okładac Ryana kendo, po czym Joey ucieka za trybuny.

Do biuro Cuerto wchodzi Castro z kendo, Dario mówi że Castro mu zaimponował, Cortez zagroził mu aresztowaniem za zabójstwo  Mr. Cisco, Dario bookuje street fight o jeden z azteckich medalionów na przyszły tydzień, Castro się zgadza.

Boyle Heights Biker’s Brawl Match (zwycięzca zdobywa jeden z siedmiu azteckich medalionów) Son of Havoc vs. Son of Madness

Havoc wykonuje leap frog nad sędzią i powala Madnessa zasypując go ciosami, knife edge chop i forearm od Havoc’a, Madness kopie go w kolano, Havoc rusza na Madnessa jednak ten wykonuje leg scissors takedown wyrzucając go z ringu, po czym dokłada springboard dbl foot stomp na zewnątrz!, Madness próbuje trafic go metalowym koszem lecz Havoc unika, po czym sam rzuca koszem w Madnessa, Havoc ciska głową Madnessa o schody i wykonuje na nich scoop slam po czym wbija Madnessa w słupek narożnika, wbija Madnessa głową w balkon po czym Madness wykonuje tacykle na Havoc’u ciskając nim w metalowy kosz przy ścianie, którym rzuca następnie w Havoc’a, Madness uderza pokrywką kosza w tył głowy Havoc’a i dusi go stopą.

Havoc wychodzi z kopnięciami i backfirst’ami, irish whip od Madnessa, Havoc wskakuje na balkon i…Madness spycha go na publikę, Madness rusza za nim i dusi go o krzesło nogą, Madness próbuje cisnąć głową Havoc’a o balkon lecz Havoc wyrzuca go przez niego po czym Son of Havoc wykonuje dbl foot stomp z balkonu na pochylonego Madnessa!, Havoc próbuje snake eyes o balkon, Madness kontruje, rusza na Havoc’a i back body drop o balkon na Madness’ie!

Madness leży w ringu, Havoc idzie po 450 splash lecz Madness unika, Madness łapie Havoc’a w dbl underhook Havoc uwalinia się i lariat od Madness’a, 1…2…kick out, Madness próbuje wykonać suplex z brzegu ringu, Havoc kontruje suplex’em na zewenątrz, po czym Havoc trafia suicide dive na Madness’ie, wrzuca go do ringu i wykonuje cartwheel back elbow w narożniku kończąc springboard crossbody, Madness rusza na Havoc’a na brzegu ringu lecz trafia na step side kick, po czym Havoc wchodzi na narożnik i dbl foot stomp na klęczącym Madness’ie oraz standing moonsalut! 1….2…i..kick out!, Madness trafia Havoc’a enzugiri, irish whip i rebound cutter od Havoc’a! 1…2…i…kick out!

Son of Madness rusza z jumping forearm’ami w narożniku,Havoc odpowiada kolejnym cartwheel back elbow, Madness odpowiada running dropkick’iem w narożniku, bicycle kick od Havoc’a, running lariat od Madness’a i brainbuster! 1….2….i kick out!!, [Madness wrzuca do ringu metalową skrzynkę,kosz i butelkę], Madness próbuje powerbomb na koszu, Havoc idzie po brainbuster,….death valley driver na koszu od Madnessa!, 1…..2…i….kick out!, [Madness wyciąga z skrzynik młotek], Havoc robi unik i wytrąca młotek z ręki Madnessa kopnięciem, Havoc w narożniku, Madness podnosi młotek, rusza na niego i……Havoc rozbija mu butelkę na głowie! shooting star press!! 1……2….3.

Zwycięzca przez pinfall – Son of Havoc

Po walce Son of  Havoc odbiera zabraną wcześniej kamizelkę od Madnessa celebrując z azteckim medalionem w ręku kończąc galę.