Legacy Four The Glory – Wszystko co wiemy o gali!
Źródło: Facebook Legacy of Wrestling
Już 20 grudnia odbędzie się kolejne wydarzenie organizacji Legacy of Wrestling. Poniższy artykuł stanowi podsumowanie wszystkich dotychczas ogłoszonych informacji na temat gali Legacy Four: The Glory.
Gulyás Öcsi w akcji!

Öcsi to świetny węgierski zawodnik, który niejednokrotnie udowodnił swoją jakość w polskich ringach. 20 grudnia czeka go debiut w Legacy. Czy zmierzy się z jednym ze swoich starych znajomych, czy też czeka go zupełnie nowe wyzwanie? Tego dowiemy się wkrótce!
Rosetti wzmacnia skład stolika komentatorskiego!

Rosetti od jakiegoś czasu z powodzeniem sprawdza się w nowej roli. Były Mistrz KPW OldTown oraz Tag Team zawita do Legacy, aby wzbogacić komentarz własną, unikalną perspektywą i doświadczeniem.
12 Weapons of Christmas: Disco Pablo vs. Erik Slotir

Czeski podopieczny Biura Prasowego, Erik Slotir, był o krok od zdobycia tytułu MZW na poprzedniej gali. Arkadiusz Paterek domaga się, by przed Erikiem stawiać ciekawe wyzwania. Właśnie takim może okazać się Disco Pablo, który, niesiony zwycięstwem nad swoim już byłym przyjacielem Tarasem, z pewnością nie zamierza schodzić ze zwycięskiej ścieżki.
Dodatkowego smaczku temu starciu nadaje fakt, że odbędzie się ono w specjalnej, świątecznej formule: 12 Weapons of Christmas. Dwanaście przedmiotów, niczym dań na wigilijnym stole, może przesądzić o rezultacie tego pojedynku.
Six-Way Elimination Match o Mistrzostwo Europy Legacy of Wrestling (Legacy of Wrestling European Championship:
Gustav Gryffin vs. Syriusz Dziedzic vs. Max Speed vs. Axel Fox vs. Gabriel Queen vs. Dawid Oliwa

Pora powiedzieć kilka słów o walce wieczoru, w której poznamy pierwszego w historii Mistrza Europy Legacy of Wrestling. Każdy z zawodników ma zupełnie inne pobudki, by sięgnąć po to złoto, lecz cel pozostaje ten sam.
Skład tej walki poznaliśmy już podczas lipcowej gali na Ryuconie, ale stosunkowo niedawno dowiedzieliśmy się, że będzie to starcie eliminacyjne. Pytanie brzmi, który z nich będzie na tyle zdeterminowany, by pozbyć się wszystkich swoich oponentów i zapisać się w historii organizacji?
Poniżej zamieszczamy wideo, gdzie zaprezentowano pas mistrzowski:
Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl
