https://www.wwe.com/shows/royalrumble/2023/gallery/bray-wyatt-vs-la-knight-mountain-dew-pitch-black-match-photos

LA Knight wspomina feud z Bray’em Wyatt’em

Bray Wyatt do telewizji WWE powrócił w 2022 roku, a jego przeciwnikiem został LA Knight, z którym toczył wielomiesięczny feud.

Storyline z udziałem wyżej wspomnianej dwójki zakończył się podczas Royal Rumble 2023, gdzie otrzymaliśmy Mountain Dew Pitch Black Match zwieńczony zwycięstwem zmarłego wrestlera. Był to ostatni telewizyjny pojedynek z udziałem Braya, który zmarł kilka miesięcy później.

LA Knight wystąpił w podcaście In The Kliq, gdzie omówił swój feud z Windhamem Lawrencem Rotundą.

Tak naprawdę to nie myślę o tym zbyt wiele, ponieważ to dziwna sytuacja. Szkoda, że nie byłem zaangażowany w jego ostatni pojedynek, tak jakbyśmy tego chcieli.

Z jednej strony traktuję to jako cenne doświadczenie, ale z drugiej strony była to dla mnie szansa na zabłyśnięcie w świetle reflektorów. Wiedziałem, że jeśli dadzą mi 30 sekund, albo dwie minuty, zrobiłbym furorę. Miałem zrobić wielki hałas i tak się stało. Pod tym względem jestem mu bardzo wdzięczny.

Po zakończeniu feudu z Wyatt’em, LA Knight stał się jednym z najpopularniejszych wykonawców w WWE, co sprawiło, iż jego pozycja w firmie uległa znaczącej poprawie.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl