KTO WYGRAŁ WIELKI MAIN EVENT?
wwe.com
W walce wieczoru drugiej nocy Summerslam zmierzyli się ze sobą Roman Reigns i Seth Rollins. Który z nich opuścił galę jako główny champion?
Długa i pełna emocji walka. Zniszczone stoły komentatorskie, liczne finishery i kick outy w ostatniej chwili. Wydawało się, że Gilotyna przypięta przez Romana zamknie match, jednak Rollinsowi udało się wydostać z opresji i sam załadował Speara Reignsowi, który również zdołał odkopać. Mistrz zreważował się swojemu przeciwnikowi The Stompem, jednak również bez udanego przypięcia.
W końcu Reigns wykonał nawet Dirty Deeds na swoim rywalu, nawiązując do byłego zawodnika WWE i członka The Shield, Deana Ambrose’a. Po tym zrobił kolejnego Speara, tym razem prosto w sędziego! Rollins wykorzystując nieuwagę sędziego udał się po krzesło, jednak nie udało mu się wykonać ciosu jako pierwszy. Roman przejął więc krzesło, jednak nie uderzył nim swojego rywala, mimo tego, że miał go wystawionego jak na tacy.
Po kolejnej wymianie ciosów Roman otrzymał kolejnego Stompa. Rollins następnie wszedł na trzecią linę aby wykonać Super Stomp, jednak tym razem Roman wykonał unik. Dołożył on następnie trzy Speary i ostatecznie zgarnął zwycięstwo w tym starciu! Roman Reigns nadal World Heavyweight Championem!
Po zakończonym pojedynku Roman Reigns wstał i wystawił rękę w kierunku Setha Rollinsa, sugerując wykonanie gestu The Shield. Seth odwzajemnił i przyłożył swoją pięść do ręki Romana!


