Kontuzja Alberto Del Rio, Co czeka nas na Special Live Event w Toronto?, Rating SmackDown, Bijatyka Awesome Kong z Reby Sky i wiele więcej!

» PWInsider donosi, że kontuzji nabawiła się kolejna gwiazda WWE. Tym razem jest to Alberto Del Rio, który ma do czynienia z obrażeniami jego dolnej części pleców. Uraz miał nastąpić podczas jednego z Vertical Suplexów wykonanym na Alberto przez Brocka Lesnara na gali Royal Rumble. W wyniku tego od czasu wspomnianej gali PPV, Alberto nie pojawił się w ringu, a także zabrakło go na ostatnich tapingach SmackDown. Del Rio ma zostać zbadany w poniedziałek i wtedy wyjaśni się kiedy będzie mógł powrócić do akcji. Z powodu kontuzji pauzują już takie gwiazdy jak Daniel Bryan, Randy Orton, John Cena, Seth Rollins, Cesaro, Sting, Sheamus, czy King Barrett. Niestety trzeba przyznać, że nie wygląda to najlepiej w kontekście zbliżającej się WrestleManii 32

» Jak wspominaliśmy wczoraj, prawdopodobne jest, iż Brock Lesnar na specjalnym live evencie emitowanym przez WWE Network – “WWE March to WrestleMania: Live from Toronto” zmierzy się z członkiem The Wyatt Family, Lukem Harperem. Dziś możemy potwierdzić tę informację. Pojedynek odbędzie się zatem 12 marca, a podczas gali czeka nas jeszcze walka AJ Stylesa, segment Highlight Reel Chrisa Jericho oraz walka wieczoru – Roman Reigns vs Sheamus, aczkolwiek nie wiemy jeszcze czy Sheamus będzie na te starcie gotowy.

» Ostateczny rating ostatniego odcinka WWE SmackDown wyniósł wynik 1.87 co przekłada się na to, że niebieską tygodniówkę obejrzało 2.720 miliona widzów.

» Wczoraj w Pittsburghu miejsce miał live event NXT, gdzie fanów na trybunach nie zabrakło, a Triple H pochwalił się na Twitterze takim oto zdjęciem:

http://twitter.com/TripleH/status/693244802993909760/photo/1

» Awesome Kong została odesłana do domu, do Stanów Zjednoczonych po ostatnim incydencie jaki miejsce miał podczas tapingów TNA Impact Wrestling w Wielkiej Brytanii. Jak informuje PWInsider, Kong miała konflikt z żoną Matta Hardy’ego – Reby Sky. W szatni doszło ponoć do bijatyki z udziałem Kong i Reby w wyniku czego tak jak już wspomnieliśmy, ta pierwsza musiała opuścić dalszą część tapingów. Całemu zdarzeniu miał ponoć przyglądać się syn Reby i Matta – Maxel. Cała ta sytuacja na pewno dobrze nie wróży Awesome Kong i tak naprawdę nie wiemy jeszcze jakie czekają ją konsekwencje.