Tradycyjnie podczas wczorajszego Smackdown WWE zaprezentowało kolejny teaser powrotu grupy określanej jako Wyatt 6. Kod QR prowadził do tej strony z filmem. Poniżej próbujemy odkodować znaczenia:

  • nazwa RRMBHPAW to skróty: RR = Rambling Rabbit MB = Mercy Buzzard HP = Huskus Pig AW = Abby Witch, czyli postaci przedstawiane przez Braya Wyatta w Firefly Funhouse. Wygląda na to, że to alter ego osób, które mają wziąć udział w nowej odsłoni stajni (Joe Gacy, Erick Rowan, Niki Cross, Dexter Lumis)
  • Nazwa pliku z filmem – „hafakh” – znaczy po hebrajsku „stawać się”, „obrócić na drugą stronę”
  • komunikat w video jest następujący: „Wsadzili nas do jaskini. Powiedzieli nam: oto chwała. Patrzyliśmy z zachwytem. Chłonęliśmy ich kłamstwa. Nigdy nie byliśmy wybrańcami. Pozostawieni w jaskini, by zgnić. Być zapomnianym. Ale on nas uwolnił. Teraz rozumiemy. Podążamy za proroctwem. Słowa czerwieni. Wkrótce zrozumiesz. Łzy, które wylaliśmy, podlały naszą niechęć i zakwitł ogród odrazy. Nie ma bezpiecznej przestrzeni. Tylko moja rodzina.” Wspomniany kolor czerwony to nawiązanie do wypowiedzi Braya Wyatta: „Jestem czerwienią w czarno-białym świecie”

Jak pisaliśmy wcześniej na naszych łamach, powrót Uncle Howdy’ego i pozostałej czwórki spodziewany jest 25.05 podczas King Of The Ring.