Kolejne informacje o współpracy TNA i WWE

0

TNA Wrestling i WWE współpracowały ze sobą w przeszłości.

Została ona wznowiona w maju, gdy Jordynne Grace pojawiła się w telewizji NXT, co doprowadziło do większej liczby występów gwiazd WWE i TNA w obu firmach.

Co ciekawe, Jordynne Grace ujawniła, że gwiazdy TNA dowiadują się o swoich występach w telewizji WWE dopiero w ostatniej chwili.

Od tego czasu osoby takie, jak Joe Hendry wywarły ogromny wpływ na telewizję WWE. Podczas gdy gwiazdy NXT, takie jak między innymi Charlie Dempsey. Ten zawodnik niedawno zadebiutował w telewizji TNA i rozpoczął feud z The Rascalz.

Podczas rozmowy w podcaście Gigantic Pop mistrzyni TNA Knockouts, Jordynne Grace, została zapytana, czy spodziewa się ponownego występu w telewizji WWE.

Grace zauważyła, że ma nadzieję, że będzie mogła wystąpić więcej razy i ujawniła, iż gwiazdy TNA nie wiedzą o swoich występach w telewizji WWE do ostatniej chwili. Mistrzyni dodała, że celem partnerstwa jest ostatecznie więcej występów.

„Myślę, że tak. Mam taką nadzieję. Oczywiście, wydaje się, że nie wiemy nic do ostatniej chwili, ale myślę, że taki jest cel i plan”.

Jordynne Grace ujawniła również, że jej kontrakt z TNA wygasa w przyszłym roku. Niemniej jednak pozostaje pytanie, czy Grace będzie częściej pojawiać się w telewizji WWE w tym roku, czy też dołączy do WWE po wygaśnięciu jej kontraktu z TNA w **2025** roku.