Kolejne gwiazdy NXT 2.0 dołączą na RAW lub SmackDown, Wywiad z członkami The New Day na SmackDown

» Oficjele WWE są pod ogromnym wrażeniem rozwoju dwóch gwiazd WWE NXT 2.0

Portal Wrestling Observer Newsletter twierdzi, że przedstawiciele WWE położyli mocny nacisk na rozwój Von Wagnera oraz Xyon Quinn ze względu na ich wygląd oraz gabaryty.

Oczywiście wspomniana dwójka jest jeszcze świeża jeżeli chodzi o umiejętności oraz staż w branży wrestlingowej, ale mimo wszystko wykazują spory potencjał, więc być może w przyszłości firma wrestlingowa WWE będzie miała z nich spory pożytek.

Quinn w przeszłości pracował jako Daniel Vidot. Kontrakt z WWE podpisał w maju 2018 roku. Od tego momentu regularnie pojawiał się na live eventach NXT. 24 kwietnia 2020 roku zadebiutował na SmackDown przegrywając w starciu z Sheamusem. Od sierpnia 2021 roku może pochwalić się ciekawą serią zwycięstw, gdyż jest niepokonany w NXT 2.0 oraz WWE 205 Live. W lipcu 2021 roku kilkukrotnie pojawił się w main rosterze na dark matchach.

Wagner jest synem byłego wrestlera WWE & AWA Wayne’a Blooma znanego również jako Beau Beverly z The Beverly Brothers. W WWE pojawił się na początku marca 2019 roku wraz z Robertem Stonem oraz Malcolmem Bivensem. W ringu zadebiutował dwa miesiące później rywalizując z Sheamusem na post-WrestleMania 36. Wagner pracował także na RAW Underground w sierpniu 2020 roku przegrywając z Riddickiem Mossem. W ubiegłym roku pełnił funkcję ochroniarza Adama Pearce’a, a obecnie pracuje jako heel tworząc zgraną drużynę ze Stonem.

ZOBACZ TAKŻE >>> 

Prawdopodobnie ta dwójka po WrestleManii zamieni NXT 2.0 na RAW lub SmackDown.

» Tuż po SmackDown członkowie The New Day wypowiedzieli się na temat reunionu, który nastąpił na niebieskiej tygodniówce.

To nie jest mój tag team partner, to nie ktoś, z kim pokazuję się, aby zarobić tylko kilka dolarów. To jest mój brat! Krwawiliśmy razem, pociliśmy się razem, płakaliśmy razem i wymiotowaliśmy pewnej nocy w Tijuanie również razem. To prawda- wspomniał Kofi.

Wspólnie dokonaliśmy wiele rzeczy. To mój ziomek, to tutaj jest Mr. Royal Rumble. To właśnie jest G.O.A.T…. To przyszły dwukrotny Hall of Famer Kofi Kingston – zauważył Big E.

Nie obchodzi mnie, czy jesteś moim tag team partnerem. Wyrzucę Cię, ponieważ chcę mieć mecz o mistrzostwo. Gdzie jest logika? Masz tam kogoś, kto zawsze Cię będzie wspierał. Dlaczego miałbym nie próbować połączyć sił ze swoim boyem? Odpowiadamy za siebie – dodał Kofi.