John Cena odchodzi i zapowiada powrót do WWE, Ochrona konfiskowała towary Braya Wyatta na SummerSlam

» Były pretendent do WWE Universal Championship John Cena za pośrednictwem Twittera podziękował WWE oraz fanom za współpracę.

Jak już wspominaliśmy Lider Cenation przegrał rywalizację z WWE Universal Championem Romanem Reignsem, a później został brutalnie potraktowany przez Brocka Lesnara.

Słowa nie mogą opisać tego, jak bardzo doceniam fakt, że @WWEUniverse umożliwili mi powrót i występy. Dziękuję personelowi, gwiazdom, a przede wszystkim FANOM za to, że spędziliście niesamowite lato w “domu” z moją “rodziną”. Czas na kolejną podróż, ale niedługo znów tutaj będę. Do zobaczenia.

John Cena ma pojawić się na tapingu WWE SmackDown w Madison Square Garden, ale prawdopodobnie wystąpi w dark matchu. Pojedynek z udziałem Ceny i The Mysterios jest wciąż planowany na 10 września, a ich rywalami będą Roman Reigns oraz SmackDown Tag Team Champions The Usos.

ZOBACZ TAKŻE >>> WWE NXT TakeOver 36: Raport

» Podczas sobotniej gali WWE PPV SummerSlam służby porządkowe skonfiskowały co najmniej kilka znaków towarowych należących do “The Fienda” Braya Wyatta.

Jeden z fanów wniósł ze sobą znak diabła, co zostało uchwycone na jednej z kamer w trakcie SummerSlam Kickoff pre-show matchu pomiędzy Big E, a Baronem Corbinem. Chwilę później przy fanie obecnym na arenie zjawiła się ochrona i skonfiskowała “znak towarowy”. Korespondent siedzący obok kibica na stadionie Allegiant zauważył, że nie był zadowolony z konieczności oddania towaru, ale nie miał innego wyjścia.

Wiele wskazuje na to, że Bray Wyatt wkrótce podpisze kontrakt z federacją All Elite Wrestling, ponieważ od 29 października będzie wolnym agentem i właśnie tego dnia zakończy się 90-dniowa klauzula. Tydzień później odbędzie się gala AEW Full Gear, więc istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że Fienda zobaczymy 6 listopada w ringu AEW.