Joe Hendry ponownie pojawił się w NXT

0

Wydaje się, że fani WWE powtarzali namiętnie imię gwiazdy TNA. Podczas najnowszego odcinka NXT pojawił się bowiem ponownie Joe Hendry.

Postać Joe Hendry’ego ukazała się ostatnio na ekranach tuż po zakończeniu gali NXT Heatwave. Zawodnika można było zobaczyć również w trakcie trwania reklam emitowanych podczas Monday Night Raw. Fani spodziewali się więc, że Hendry może ponownie zawitać wkrótce do NXT. Każdy zastanawiał się jednak co będzie czekać ich ulubieńca.

Trick Williams poszukiwał partnera do swojego meczu, który miał być tegotygodniowym main eventem. W trakcie backstage’owego proma Williamsa na ekranie za jego plecami wyświetlona została twarz Hendry’ego. Były mistrz nie zauważył tego. Widownia wiedziała za to co ich czeka.

Ethan Page i Shawn Spears zjawili się na arenie by zmierzyć się z Trickiem Williamsem i jego tajemniczym partnerem tag teamowym. Zgodnie z tym czego można było oczekiwać były mistrz NXT połączył swoje siły z Joe Hendrym. Fani entuzjastycznie przywitali zawodnika TNA. Po nieudanym występie w Battle Royal tym razem Hendry pokazał się z dobrej strony, ostatecznie zdobywając dla swojej drużyny zwycięstwo.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl