Impact Wrestling kanadyjską federacją?, The Rock na okładce popularnego magazynu, Kolejna gala MZW we Wrocławiu, Nowy theme song Emmy

» Po tym jak Impact Wrestling ogłosiło, że gala Bound for Glory odbędzie się w kanadyjskiej Ottawie, spekuluje się, że federacja przeniesie się tam na zawsze tym samym opuszczając Orlando. Zabieg ten jest spowodowany z dwóch względów. Przede wszystkim, nikt już nie chce pamiętać o TNA, a Orlando wciąż się z tą marką kojarzy, a po drugie, siedziba Anthem znajduje się właśnie w Kanadzie. Jeśli doszłoby to do faktu, Impact stałby się kanadyjską federacją. Wciąż jednak niepewny jest status nazwy federacji, bowiem dużo w tej sprawie zależy od Jeffa Jarretta. Zarząd Anthem być może i chciałby zostać przy Global Force Wrestling, jednak po tym jak wysłali Jarretta na urlop, ten raczej nie będzie chciał im dać na to pozwolenia, gdyż jak przypominamy – prawa do marki GFW wciąż należą do niego.

» Na okładce najnowszego wydania magazynu „Legend” znalazł się sam Dwayne „The Rock” Johnson:

» Maniac Zone Wrestling zapowiedziało swoją kolejną galę. Odbędzie się ona 2 grudnia we Wrocławiu, ponownie w Domie Kultury „Bakara”. Jak zapowiedziała organizacja będzie to niesamowity wieczór pełen wrestlingowych atrakcji i niespodzianek.

» Poniżej możecie posłuchać nowego theme songu Emmy – „All About Me”:

Jak Wam się podoba?