Impact Wrestling 12.07.18 – Raport

Cześć. Teraz bądź przez chwilę cicho, bo to tajemnica i nie wygadaj nikomu. Właśnie jestem w pracy i próbuję wykorzystać niekorzystne warunki atmosferyczne, żeby napisać ten raport. Mam nadzieję, że mi się to uda. Już w tym tygodniu powróci DeAngelo Williams, a ekipa Swanna i dwóch luchadorów będzie mogła zemścić się na OVE. Pamiętaj, wszystko jest pisane szeptem.

Na jednej słuchawce może być ciężko, ale spróbujemy. Pomyślałem, że będę dodawał śmieszne wstawki w przypadku pojawienia się jednego z klientów. Spokojnie, to nie jest praca taka jaka myślisz, że jest, to tylko zakłady bukmacherskie.

Walka Nr.1: The OGZ vs jacyś typiarze

Homicide oraz Hernandez szybko załatwili typa wyglądającego jak Braxton Sutter przy pomocy Avalanche Cuttera. Drugi przeciwnik otrzymał Yokosuka Cutter, ale to nie koniec, bo ten pierwszy został wykończony po Border Tossie.

The King kazał wyciszyć muzykę i skierował swoje słowa do Konnana. Starego gościa już tu nie ma. Zdecydował, że lider LAX zostanie wykończony, ale okazało się, że to mądry człowiek. Kingston jednak nie jest osobą głupią i zawsze był dwa kroki przed rywalem. Wezwał swoich ziomków i są to Homicide z Hernandezem. Ciekawi go dlaczego Konnan nie pomyślał o Hernandezie po założeniu LAX na nowo. Wolał sprowadzić młokosów, którzy nie uwierzyli w jego kłamstwa oraz niecne interesy. W końcu dostanie im się za to wszystko i zrobią to wielokrotni mistrzowie drużynowi. Na razie na ich celowniku nie ma tytułów, ponieważ głównie kierują się zemstą. I w związku z tym chcą zaproponować LAX 5150 Street Fight Match, który ma odbyć się na Slammiversary!

Zwycięzcy: The OGZ – 0.45 via Pinfall
Ocena: brak (Fajny squash, chociaż panowie wiele nie pokazali. Promo po walce o wiele lepsze i jestem podekscytowany na myśl o Street Fight Matchu.)

Alicia Atout przeprowadzi wywiad z Shotzi Blackheart, która powiedziała, że jest na jednej drodze. Jest to droga do udowodnienia, że jest naprawdę dobra. Ogólnie to Shotzi korzystała z wielu dość przeciętnych i żenujących powiedzonek, elo dla Ciebie kobieto.

OVE (i oczywiście Sami Callihan wyglądający jak Chris Jericho) stwierdzili, że dzisiaj pokonają swoich przeciwników, a na Slammiversary Pentagon straci maskę. W sumie ciekawi mnie jak będzie wyglądał łysy Sami.

Walka Nr.2: Shotzi Blackheart vs Allie

Kanadyjka chyba zapomniała wziąć stroju zapaśniczego z domu, bo to już drugi tydzień, kiedy występuje ona w zwykłym ubraniu. Shotzi zawyła jak wilk i dopiero teraz była gotowa do pojedynku. Szło jej całkiem nieźle, ale Shoulder Block powstrzymał jej starania. Allie postawiła jeszcze na Running Crossbody, jednak to koniec, ponieważ przeciwniczka zaatakowała jej nogę. Blackheart atakowała oponentkę przy pomocy czegoś w rodzaju Muta Locku i gdy już puściła tę dźwignię – wbiegła prosto na Roll-up. Panie zaczęły wymieniać się Chopami, co lepiej poszło Kanadyjce, która dodatkowo zdecydowała się na Running Forearm Smash. Shotgun Dropkick trafił w pusty narożnik i to pozwoliło Shotzi na ładny Cannonball. Headlock miał zatrzymać byłą mistrzynię Knockouts i tak początkowo było. Co więcej, Blackheart trafiła Allie serią kopnięć zakończoną Enzuigiri. Zielonowłosa zawodniczka dalej dominowała, gdyż wykonała Neckbreaker i Elbow Drop. 1…2…Kick-out. Wstajemy na nogi, Shotzi weszła na narożnik, ale nie trafiła z atakiem. Jej oponentka była już gotowa na comeback. Kanadyjka trafiła przeciwniczkę serią Forearmów i do tego dorzuciła Russian Leg Sweep. Shotgun Dropkickiem nie pogardziła, ale nastepnym jej ruchem było wykonanie German Suplexa. 1…2…Kick-out. Death Valley Driver został skontrowany na Sit-Out Mat Slam. Shotzi znowu zaplanowała skok, ale po raz kolejny nie trafiła i nadziała się na Codebreaker. 1…2…3.

Kanadyjka świętowała swój sukces i nie zauważyła biegnącej w jej stronę Tessy Blanchard. Allie nie miała nic do powiedzenia, została wrzucona do ringu i tam otrzymała Hammerlock DDT.

Zwyciężczyni: Allie – 5.50 via Pinfall
Ocena: **1/2 (Naprawdę solidne. Panie dały całkiem niezły popis, Allie wygrywa, a Shotzi mogła liczyć na fajny debiut. Storyline po walce bardzo mnie ucieszył, gdyż Tessa raczej dostanie walkę na Slammiversary, którą mogłaby wygrać, ponieważ podpisała długi kontrakt.)

Eli Drake został zaczepiony przez Grado, Katarinę i Joe Hendry’ego. Eli zauważył tylko piękną kobietę i nie mógł uwierzyć w to, że Szkot ją wyrwał. Grado się uniósł i obiecał przeciwnikowi, że załatwi go w tingu, ponieważ uraził on honor jego kobiety.

Tessa stwierdziła, że zaatakowała Allie, bo jej rywalka weszła jej w drogę i przeszkodziła w zdobyciu pasa Knockouts. Kanadyjka myśli, że zachowuje się dobrze, ale to błąd i już niedługo się o tym przekona.

Pokazano nam promo nowej zawodniczki, którą powinna być Scarlett Bordeaux. Jeśli Impact Wrestling zbiera najatrakcyjniejsze kobiety ze sceny niezależnej, to trzeba napisać, że im to naprawdę wychodzi.

Austin Aries zauważył, że jego wielka walka już się zbliża. Podważył on ciężki trening Moose’a i uznał, że Mr. Impact Wrestling nie da rady go pokonać. Po tygodniach zapowiedzi do federacji powraca niespełniona gwiazda futbolu. Nie jest to Moose, ale DeAngelo Williams. Niepokonany DeAngelo, który przekaże nam informacje dotyczące swojego ziomeczka. Austin stwierdził na koniec, że nie może się doczekać i bardzo chętnie spotka się z Williamsem.

W tym tygodniu momentem tygodnia była walka Gail Kim z Taryn Terrell, która odbyła się podczas Slammiversary 2013. Pamiętam, że wypadło to bardzo fajnie.

W ringu stał już Josh Matthews, który promował Slammiversary. Przedstawił także sytuację walki wieczoru oraz dodał, że Moose chce spełnić swoje marzenie. Teraz jednak powinniśmy powitać osobę, która w zeszłym roku zaliczyła swój debiut ringowy i jest do DeAngelo Williams. Josh uznał, że pogadają o przyjacielu Williamsa za chwilę i chciał wiedzieć co DeAngelo robił przez tę długą przerwę. Williams powiedział, że pomagał Moose’owi w treningu i szło im naprawdę świetnie. Jego kumpel jest gotowy i będzie wyglądał świetnie, czego nie może powiedzieć o przeciwniku Moose’a, który jest śmieciem. Matthews zaprosił nas do obejrzenia filmu z treningu pretendenta do pasa. Po wszystkim chciał wiedzieć, czy Moose jest gotowy, żeby zostać mistrzem. DeAngelo uznał, że jego kolega zawsze chciał być czempionem i jest gotowy na sukces. Pokona płaczka, którym jest Austin i udowodni, że jest najlepszy. Po tych słowach do ringu wszedł Austin Aries. Josh się ulotnił, bo wyczuł kłopoty. Mistrz Impact Wrestling zaczął od podziękowania za chanty, ale zna swoje imię. DeAngelo też je zna i od paru tygodni federacja promowała imię Williamsa, który właśnie stoi w jego ringu. Docenia to, że DeAngelo ubrał się tak gustownie i zapytał, czy trening naprawdę idzie tak dobrze. Czy Williams trenuje przed powrotem do NFL? A no tak, żadna drużyna go nie chciała i zawodnik musiał zakończyć karierę, tak jak to wcześniej zrobił Moose. Ok, ok, nie ma powodu do denerwowania się, bo DeAngelo miał wspaniałą karierę. W końcu wygrał SuperBowl. A nie, to też mu się nie udało. Stojąc w ringu Austina trzeba coś znaczyć i on tego nie widzi. To tylko wywiad i docenia to, że Williams przejmuje się swoim przyjacielem. Chce jednak, żeby DeAngelo przekazał pewną wiadomość Moose’owi, ale musi się nachylić, bo to bardzo ważne. Tą wiadomością był nieczysty atak ze strony Ariesa. Mistrz wziął jeszcze krzesełko i planował zniszczyć nim plecy oponenta. Wystąpił jednaj problem, bo Williams zrobił unik, powalił oponenta i sam dorwał broń w swoje ręce. Double A nie pozwolił na to i kopnął przeciwnika poniżej pasa, a następnie uderzył go przy pomocy krzesełka. Solidny segment nam się trafił. Dupek Austin to najlepszy Austin i promocja walki wieczoru idzie coraz lepiej federacji.

KM chciał wiedzieć, czy Fallah Bahh już mu wybaczył i Bahh uznał, że tak. Panom przeszkodził Gama Singh, który powiedział, że to oni przywrócą blask tytułom drużynowym. KM nie był zadowolony i krzyknął, że jeśli Gama chce, to jego chłopcy mogą się zmierzyć z jego ekipą. Singh skorzystał z propozycji.

Walka Nr.3: Eli Drake vs Grado

Josh ogłosił, że Eli podpisał długoterminowy kontrakt. Razem ze Szkotem zjawili się Katarina i Joe Hendry.

Drake nie chciał oglądać dalszych wygłupów przeciwnika i się na niego rzucił. Grado miał poważne kłopoty, którym nie potrafił zaradzić. Oponent miał dla niego Swinging Neckbreaker i serię ciosów. Wydawało się, że Eli zdominuje całkowicie sytuację, ale w pewnym momencie wykonał Diving Hurricanranę, Back Body Drop oraz Bionic Elbow. Na Cannonball było za wcześnie, Drake trafił go Clothesline’m i wykończył po Gravy Train.

Eli znowu zaczął przystawiać się do Katariny, ale tym razem jej honoru bronił Joe Hendry. Drake myślał, że to on czegoś chce od dziewczyny Grado, jednak Joe się uniósł.

Zwycięzca: Eli Drake – 1.55 via Pinfall
Ocena: brak (Jak dobrze, że to był dłuższy squash, bo dłuższej walki bym nie zdzierżył.)

Killer Kross stwierdził, że bawił się naprawdę dobrze i ktoś mu przeszkodził. Był to Petey Williams, który próbuje grać rolę bohatera. Czy Kanadyjczyk wie co dzieje się z ludźmi, którzy grają jakieś role? Są niszczeni i właśnie to spotka Williamsa.

Alicia Atout zapytała Matta Sydala o jego zdanie na temat przyszłej walki z Cage’. Mistrz uznał, że osoby, które w niego nie wierzą mają zamknięte trzecie oko. Jego oponent jest osobą do pokonania, ponieważ człowiek zawsze będzie stał przed maszyną. Brian myśli, że rozmiar ma znaczenie, ale się myli. Kariera Sydala to prosty przykład – zawsze musiał walczyć z większymi i nie miał problemu z pokonaniem ich. Wygra na Slammiversary i nawet nie będzie trzeba otworzyć trzeciego oka, żeby to zobaczyć. Zwycięży dzięki temu, że jest gotowy psychicznie na pojedynek z Cage’m.

A więc oficjalnie – Tessa Blanchard vs Allie na Slammiversary!

Alicia teraz przeprowadzi wywiad z Madison Rayne, który odbędzie się w jakimś pomieszczeniu. Rayne była naprawdę podekscytowana swoją przyszłą walką i dodała, że rywalka taka jak Su jest… Przerwała, ponieważ usłyszała jakieś dziwne głosy. Nikogo jednak nie było w pobliżu i gdy Madison wróciła do pokoju, to Alicii tam już nie było! Pretendentka była zaskoczona i zobaczyła jakiś napis, a następnie zauważyła jak suknia ślubna zostaje przeciągnięta po podłodze. Rayne ruszyła za suknią i zamknęły się drzwi. Dopiero po chwili udało jej się wydostać.

Walka Nr.5: OVE vs Rich Swann, Rey Fenix & Pentagon Jr

To będzie Tornado Tag Team Match, który opisuję dopiero po trzech godzinach rozpoczęcia raportu. Liczę na to, że do 14:00 nikt się nie pojawi, to bez problemu zdążę to wstawić. Zawodnicy spoglądali na siebie i jakoś im się nie spieszyło. Pentagon postraszył rywala swoim powiedzonkiem, ale to samo zrobił Sami. Luchador zdjął rękawiczki i chciał uderzyć lidera OVE, ale ten ugryzł go w dłoń. Wszyscy zawodnicy postanowili potraktować siebie nawzajem Superkickami i ostatnim stojącym był Sami z Pump Kickiem dla Swanna, który wrócił do ataku. Przeskoczył on nad oponentem, ale Dropkick nie wypalił. Zawodnicy ogłuszyli się High Kickami i do ringu wbiegli Pentagon, Fenix i Jake. Ten ostatni otrzymał Double Superkick i Assisted Splash. Zaatakować próbował Dave, ale i on musiał liczyć się z serią ciosów od luchadorów. Był to Assisted Cannonball dający jedynie 2-count. Callihan poradził sobie z Pentagonem przy pomocy Pentalty Kicka, a dla Reya miał Exploder Suplex w partnera. Fenix nie dał się powstrzymać przed szarżą, jednak nie spodziewał się Clothesline’a. No tak ogólnie to minęły cztery godziny od ostatniej aktualizacji stanu raportu, pozdro. Sami pozbył się oponenta z ringu i niestety ani on, ani lider OVE nie wykonali Planchy. Zrobił to Rich, a po chwili też Jake, który wcześniej powstrzymał Fenixa serią kopnięć. Rey stał już na nogach i zaskoczył wszystkich za pomocą Corkscrew Crossbody. Dave wchodził po tym z Richem na narożnik i stamtąd wykonał Superplex!

Po przerwie Sami opluł rękę, żeby właśnie nią uderzyć Reya w klatę. Dołączył do niego Dave i wrestlerzy myśleli o akcji podwójnej. Do tego nie doszło, bo zjawili się też inni wrestlerzy i wykonane zostało Tower of Doom z Powerbombem od Jake’a! 1…2…Kick-out! Crist oraz Fenix próbowali dorzucić Suplex na sobie, co nie wypaliło. Znaleźli się w narożniku, a w nim to luchador miał więcej do powiedzenia i postawił na piękny Swanton Bomb! Gdy się odwrócił to czekał na niego Callihan z Hammerlock DDT. Sami nadział się po tym na Swinging Neckbreaker oraz Back Kick od Swanna. Potem otrzymał Superkick, ale jakimś cudem wykręcił przeciwnika, żeby powalić go Piledriverem! Pin przerywa Pentagon i rywale z najbliższej gali PPV próbowali osłabić się Chopami. Wymianę wygrał Meksykanin, który nagle przeszedł do Pentagon Drivera! 1…2…Kick-out! Sami odkopał i ruszył z ofensywą, jednak nadział się jeszcze na Cutter. Wbiegł Dave i on zaskoczył Pentagona Diving Cutterem. Fenix wchodzi do ringu i ma dla Crista swój własny Cutter! To dalej nie koniec, gdyż Callihan powalił Reya Cutterem! Rich liczył na jakiś cios, ale został złapany przez OVE. Udało mu się to wykorzystać, żeby ogłuszyć obu wrestlerów Handspring Cutterem! Wszedł on na narożnik i myślał o skoku, co ostatecznie uczynił, ale został złapany w locie, naprawdę w locie na Diving Cutter od Jake’a! Co za akcja! Sami był osamotniony i to zauważył. Walczył dalej, opluł luchadorów, którzy potraktowali go Superkickiem i kombinacją Fear Factor/Double Foot Stomp! 1…2…Kick-out! Pentagon nie mógł w to uwierzyć i postanowił wykończyć Jake’a Fear Factorem na krawędź ringu! Parę sekund wcześniej Dave otrzymał ciekawy Double Foot Stomp od Fenixa. W ringu pozostali Swann i Sami. Ten pierwszy wykonał Spin Kick, na Phoenix Splash było za wcześnie i doszło do walki w narożniku. Frankensteiner od Richa został skontrowany na Avalanche Powerbomb i lider OVE wykończył go za pomocą swojego finishera.

Zwycięzcy: OVE – 17.51 via Pinfall
Ocena: ***3/4 (Świetny main event. Wspaniałym pomysłem było uczynienie z tego Tornado Tag Teamu, gdyż zawodnicy mogli błyszczeć w ringu i częstować nas doskonałymi akcjami. Ciężko zliczyć te wszystkie mocne chwyty, chociaż znowu trafił się problem odkopania z ataku, który wyglądał naprawdę na kończący i był to Fear Factor/Double Foot Stomp. Mimo tego wypadło to super i fajnie, że wygrali OVE, bo tego potrzebowali.)

To jeszcze nie koniec, bo wracamy na chwilę do Madison Rayne. Okazało się, że za zamkniętymi drzwiami nie było innego pokoju, ale przejście do lasu. Pretendentka była zaskoczona, ale ruszyła przed siebie i znowu zauważyła suknię ślubną. Słyszała też coraz głośniejsze głosy, ostatecznie padła na ziemię i otoczyły ją członkinie ekipy Su Yung. Madison była przerażona i okazało się, że tak naprawdę nikogo tu nie ma. No, prawie, zza pleców wyszła Yung, która złapała Rayne za głowę i to tyle.

Autor: RS