Impact Wrestling 08/05/15 – Zapowiedź

Dzisiejszy Impact powinien być pełen niespodzianek, ponieważ pierwszy raz od kilku miesięcy będzie emitowany na żywo!

Wydarzeniem na które fani z pewnością z niecierpliwością czekają jest specjalny sędzia ( były champion ) w ME gali, ale o tym poniżej :).

b4a3d3a4b9b77c8150442f5411a7ba15_L

1. Awesome Kong & Gail Kim vs The DollHouse
< Tag Team KO Match >

Dwie wielkie rywalki łączą siły, aby zneutralizować “The DollHouse” czy im się uda odpowiedź poznamy już za parę godzin ;). Skład DollHouse pozostaje tajemnicą.

4c6321b941008c2e2d0352a25bd46178_L

2. Ethan Carter III vs Mr. Anderson
< Arm Wrestling Match / Falls Count Anywhere Match >

Wybór stypulacji należy do nas. Ja chętnie zobaczyłbym Arm Wrestling Match, który z pewnością zakończyłby się bijatyką ;), więc wydaję mi się ze ujrzymy te dwie stypulacje na dzisiejszym Impact Wrestling.

7000f13d1e5045be279f94e090975e25_L

3. Kurt Angle (c) vs Eric Young
< TNA World Heavyweight Championship Match >

Stypulacja pozostaje tajemnicą, jednak spodziewam się dobrego starcia. Ok przejdźmy teraz do tego kim jest tajemniczy sędzia.

588investor8

KIM JEST SĘDZIA???

Wiemy, że jest to były TNA WHC Champion, jednak trzeba zadać sobie pytanie czy tutaj chodzi tylko o byłych mistrzów TNA czy również NWA? Wiemy również, że ta osoba nie jest związana z federacją. Przewiduje dwie opcje. Pierwsza to taka w której tajemnicza postać powróci do federacji, aby spokojnie zostać wprowadzonym do HoF. Druga to taka w której poznamy kolejnego zawodnika, który dołączy do kolejki o pas WHC.

WIĘC KTO TO MOŻE BYĆ?

Można powiedzieć, że jest tylko trzech kandydatów ( 2 realnych, jeden prawie w ogóle ). Z tych dwóch realnych to są to Bully Ray oraz Rob van Dam ( oby to nie był on ), trzeci to… “The Phenomenal One” AJ STYLES!!! Wiem, wiem to niemożliwe ale jakiś mały procent jest 🙂 zwłaszcza, że kończy mu się kontrakt z NJPW.

Jednak wliczając do listy kandydatów jeszcze byłych NWA World Heavyweight Championów takich jak Ken Shamrock, Raven to wtedy mamy więcej możliwych opcji.

Miłego oglądania 😉