Impact Rebellion 28 kwietnia 2019: Wyniki

Zapraszamy do czytania wyników z eventu, który odbył się w Rebel Entertainment Complex w Toronto.

Petey Williams vs. Jake Crist vs. Aiden Prince vs. Ace Austin vs. Cousin Jake vs. Eddie Edwards (Six-Pack Scramble)

Zwycięzca: Ace Austin

Po walce Josh Mathews oraz Don Callis rozmawiali na temat Impact Plus, czyli nowej usłudze streamingowej, która będzie miała własną bibliotekę oraz nowe wydarzenia.

Następnie Sami Callihan wygłosił krótkie promo, w którym stwierdził, że zamierza złamać nogi swojemu rywalowi, którym jest Rich Swann.

Rohit Raju (with Gama Singh and Raj Singh) vs. Scarlett Bordeaux (with Fallah Bahh)

Zwyciężczyni: Scarlett Bordeaux

The Rascalz (Dez, Wentz & Trey) vs. Moose & The North (Ethan Page & Josh Alexander)

Zwycięzcy: Moose & The North

Po walce na zapleczu pojawił się Impact World Champion Johnny Impact, który stwierdził, że nie ma znaczenia, kto wygra pojedynek, ponieważ ring jest jego domeną. Impact Knockouts Champion Taya Valkyrie dodała, że nie ma znaczenia, jak silna jest Jordynne Grace, ponieważ jej zwycięska passa zostanie przerwana dziś wieczorem.

Taya Valkyrie (c) vs. Jordynne Grace (Impact Knockouts Championship)

Zwyciężczyni: Taya Valkyrie

Na zapleczu Melissa Santos zapytała Gail Kim o to, co skłoniło ją do powrotu na ring, aby zmierzyć się z Tessą Blanchard. Wrestlerka stwierdziła, że cieszy się swoją obecną rolą, ale Tessa nie chciała jej słuchać, więc zamierza ją nauczyć lekcji szacunku.

Rich Swann (c) vs. Sami Callihan (oVe Rules for the X-Division Championship)

Zwycięzca: Rich Swann

Melissa Santon rozmawiała z Tessą Blanchard odnośnie tego, co o niej powiedziała Gail Kim. Tessa stwierdziła, że ma dość słuchania o tym, ponieważ wie, czym jest szacunek oraz o osiągnięciach swojej rodziny w wrestlingu. Wrestlerka dodała, że szanuje Kim za to, co zrobiła nawet zanim nastąpiła ewolucja, ale wszystko zniknęło w momencie, kiedy została pozbawiona Knockouts Championship.

Gail Kim vs. Tessa Blanchard

Zwyciężczyni: Tessa Blanchard

Johnny Impact w/Taya Valkyrie i John E. Bravo (c) vs. Brian Cage w/ Lance Storm jako Special Guest Referee (Impact World Championship)

Zwycięzca: Brian Cage – nowy mistrz

Po walce pojawił się Michael Elgin, który skonfrontował się twarzą w twarz z nowym mistrzem, a następnie wykonał na nim Spinning Powerbomb i wzniósł tytuł w geście triumfu.

Pentagon Jr. i Fenix (c) vs. LAX (Santana i Ortiz w/ Konnan) (Impact World Tag Team Championship – Full Metal Mayhem Match)

Zwycięzcy: LAX – nowi mistrzowie

Po walce Konnan zapytał obie drużyny o to, czy zamierzają się zaatakować jednak oni podali sobie ręce i udali się na zaplecze.