IMPACT Hard To Kill – Ciekawostki na temat PPV

Hard To Kill – to gala PPV organizowana przez amerykańską federację wrestlingową Impact Wrestling. Pierwsze show z tego cyklu odbyło się 12 stycznia 2020 roku w Dallas.

Zapraszamy do przeczytania kilku ciekawostek przygotowanych na temat Hard To Kill. Warto zauważyć, że dzisiaj odbędzie się trzecia odsłona show, a karta tego wydarzenia prezentuje się następująco.

Four-way match (pre-show)
Ace Austin vs Laredo Kid vs Chris Bey vs Jake Something

IMPACT Wrestling

X-Division Championship Match
Trey Miguel vs Steve Maclin

X-Division Title Match Added To Hard To Kill 2022; Updated Card

Ten-man Hardcore War Match
The Good Brothers (Karl Anderson & Doc Gallows) & Violent By Design (Eric Young, Deaner & Joe Doering) vs Rich Swann, Rhino, Eddie Edwards, Heath & Willie Mack

Ten-Man Hardcore War Added To IMPACT Hard To Kill 2022, Updated Card For 1/8 PPV In Dallas | EWrestling

ROH World Championship Match
Jonathan Gresham(c) vs Chris Sabin

IMPACT Hard to Kill 1/8/22 Full Card and Predictions

Texas Death Match for IMPACT Women’s Knockouts Championship
Moose(c) vs Matt Cardona vs W. Morrisey

 

Single Match
Josh Alexander vs JONAH

Josh Alexander Vs. JONAH Set For IMPACT Hard To Kill 2022 | Cultaholic Wrestling

Knockout’s Championship Match
Mickie James (c) vs Deonna Purrazzo

IMPACT Wrestling Hard To Kill 2022 Card - The Wrestling Index

IMPACT Knockouts Ultimate X Match
Alisha Edwards vs Lady Frost vs Jordynne Grace vs Tasha Steelz vs Chelsea Green vs Rosemary

Alisha replacing Rachael Ellering in Ultimate X match at Hard To Kill

CIEKAWOSTKI:

Main Event 2020 – Sami Callihan vs Tessa Blanchard o Impact World Championship.

Main Event 2021 – Kenny Omega i The Good Brothers (Luke Gallows i Karl Anderson) vs. Rich Swann, Moose i Chris Sabin w Six Man Tag Team matchu.

Matt Striker oraz D’lo Brown zadebiutowali w loży komentatorskiej podczas zeszłorocznej gali Hard To Kill. Dla wspomnianej dwójki był to pierwszy program telewizyjny, który razem skomentowali. W przeszłości były komentator WWE & Lucha Underground Matt Striker i były tag team champion D’lo Brown odpowiadali za produkcję poszczególnych walk w Impact TV, ale zostali wybrani jako „nowe głosy Impact”.

Behind the scenes news about why Impact Wrestling fired Matt Striker - The AU Times

Na gali Hard To Kill powrócił syn legendarnego sędziego Earla Hebnera, czyli Brian Hebner, który przez wiele lat związany był z federacjami World Wrestling Entertainment oraz Total Nonstop Action. 43-letni sędzia w trakcie długoletniej przygody z wrestlingiem odbył dwa pojedynki. 29 czerwca 2006 roku zmierzył się z Earlem Hebnerem w Hair vs Hair Matchu – Total Nonstop Action. 7 maja 2006 roku stworzył drużynę ze swoim ojcem rywalizując z Davem McAllisterem i D. Edwardsem – Maryland Championship Wrestling.

Referee Brian Hebner departs the NWA

Przed główną galą legenda kobiecego wrestlingu Madison Rayne oświadczyła, że oficjalnie zawiesza buty i przechodzi na emeryturę. Tym samym zakończyła się jej 16-letnia kariera, która w szczególności kojarzona jest z występów w TNA/Impact Wrestling. Oczywiście przedwczesna emerytura nie trwała zbyt długo, gdyż doświadczona wrestlera do akcji powróciła 12 sierpnia pomagając Tenille Dashwood w odniesieniu zwycięstwa nad Taylor Wilde.

Madison Rayne Retires At Hard To Kill – WrestleFix

W ubiegłym roku po raz pierwszy od dziewięciu lat odbył się Knockouts Tag Team Championship Match, w którym zwycięstwo odniosły Fire N’ Flava’s. Warto wspomnieć, że tytuły tag teamowe po raz ostatni bronione były przez Erica Younga oraz ODB (w tamtym czasie posiadali Knockouts Tag Team Titles) w 2012 roku.

EXCLUSIVE: Tasha Steelz Talks Fire and Flava's Big Win At Hard To Kill, Having Wrestling Legend Jazz Backstage, Wanting To Be The Best Women's Tag Team In The World

Kilka dni przed ubiegłoroczną galą Alex Shelley za pośrednictwem Twittera poinformował, że nie pojawi się na show. Powodem takiej decyzji była druga praca, jaką wykonuje wrestler. Jako fizjoterapeuta musiał zdobyć szczepionkę na COVID-19, co uniemożliwiło mu nie tylko uczestnictwo w Hard To Kill, ale także podróżowanie do innych miejsc. Moose zastąpił Shelley’a i to właśnie on współpracował z Sabinem oraz Swannem w konfrontacji z Kennym Omegą oraz The Good Brothers.

Alex Shelley Reveals Why He Can't Make It For Impact Wrestling Hard To Kill

Po 13 latach odbył się Barbed Wire Massacre Match. Konfrontacja z udziałem Eddiego Edwardsa oraz Samiego Callihana doprowadziła do ich rywalizacji na Hard To Kill w Massacre Matchu. Jak wiadomo pomiędzy wspomnianymi wrestlera prowadzona była zacięta rywalizacja, w której żadna ze stron nie odpuszczała. Dzięki temu otrzymaliśmy walkę na najwyższym poziomie, w której wykorzystano takie przedmioty, jak: barbed wire, steel chains, kendo sticks, baseball bats oraz Nintendo 64 controller.

IMPACT Wrestling Hard To Kill 2021: Karta Walk » MyWrestling

Była Lucha Underground & AAA Women’s Champion Taya Valkyrie rywalizowała w federacji Impact Wrestling z najlepszymi zawodniczkami. Przez 377 dni posiadała Knockouts Championship, dzięki czemu zyskała miano najdłużej panującej mistrzyni. Jak się okazało dream match z Deonną Purrazzo o Knockouts Championship był ostatnim pojedynkiem ówczesnej mistrzyni w federacji Impact Wrestling. W lutym 2021 roku Taya poinformowała o dołączeniu do federacji WWE, ale jej praca w firmie Vince’a McMahona zakończyła się w listopadzie tego samego roku.

New Match Added To Impact Hard To Kill 2021

Dzięki współpracy All Elite Wrestling z Impact Wrestling na Hard To Kill w main evencie wystąpił All Elite Wrestling World Champion. Tak więc Kenny Omega został pierwszym World Championem, który pracował na PPV w konkurencyjnej federacji wrestlingowej.

Impact Wrestling Hard To Kill Preview (1/16) – Kenny Omega and The Good Brothers (Karl Anderson, Doc Gallows) vs. Rich Swann, Chris Sabin, and Moose - The Overtimer

Przypominamy, że gala Hard To Kill 2022 odbędzie się z soboty na niedzielę 8/9 stycznia. Oczywiście wyniki z tego wydarzenia dostępne będą na naszej stronie głównej lub w zakładce WYNIKI.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl/