Hot News: Topowa gwiazda WWE NXT poprosiła o odejście!

Wraz z informacją, że więcej zwolnień z WWE może być w drodze, co najmniej jedna gwiazda z federacji poprosiła o odejście.

Według raportu Fightful, wspomnianą gwiazdą jest Roderick Strong. Raport stwierdza, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy, prosił on o zwolnienie z kontraktu wielokrotnie. Warto jednak zauważyć, że nie zawsze musi to oznaczać odejście. Federacja może bowiem nie zgodzić się na prośbę zawodnika, czego przykładem jest chociażby niedawna sytuacja z Mustafą Ali.

W raporcie Fightful podano również, że z informacji od źródła z NXT wynika, iż federacja chciała skrócić ring name Roderickowi do samego „Strong”. 38-latek miał się jednak sprzeciwić temu pomysłowi. Wielu w firmie było zatem zaskoczonych, że przy ostatniej fali zwolnień, na liście zabrakło byłego członka Undisputed Ery.

Roderick Strong jest w NXT od prawie 6 lat i nic nie wskazuje na to, aby wkrótce miał przejść do głównego rosteru. Jego żona Marina Shafir pracuje obecnie dla AEW, a wszyscy jego koledzy z Undisputed Ery (Adam Cole, Bobby Fish, Kyle O’Reilly) są regularnie pokazywani na Dynamite, czy Rampage.

W wieku 38 lat, szanse na wejście do głównego rosteru dla Stronga wydają się niewielkie. Raport zauważa jednak, że według źródła, federacja nie podjęła decyzji o zwolnieniu Rodericka, ponieważ creative team ma dla niego plany. Co z tego wyniknie, z pewnością przyjdzie nam poczekać.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl