Hot News: Logan Paul podpisał kontrakt z WWE!

Gwiazdę Internetu, Logana Paula mogliśmy widzieć w ringu WWE kilkukrotnie. Na tegorocznej WrestleManii, w tag teamie z The Mizem pokonali Rey’a i Dominika Mysterio. Czas jednak na krok dalej. Ku zaskoczeniu niemal wszystkich, Logan Paul podpisał kontrakt z WWE!

Logan i jego brat znani ze swojej bogatej działalności w Internecie, chętnie korzystają także z różnych propozycji sportowych. Ćwiczą sporty walki, trenują, i jak się okazuje, chcą zostać wrestlerami. A przynajmniej taki cel obrał sobie Logan.

Kilka godzin temu w mediach społecznościowych, pojawiło się zdjęcie z siedziby WWE w Stamford. To właśnie tam doszło do podpisania kontraktu. Całemu spotkaniu towarzyszyli Stephanie McMahon i Triple H.

Na oficjalnej stronie internetowej WWE, pojawił się artykuł przekazujący tę informację. Możemy w nim przeczytać, że jako pierwszego przeciwnika po zakontraktowaniu z federacją, Logan Paul obrał sobie The Miza.

Nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ panowie mają ze sobą wspólną historię. Jak pamiętamy, podczas starcia na WrestleManii, The Miz odwrócił się od Logana Paula i postanowił go zaatakować. Na RAW, popularny A-Lister udawał, że nic się nie stało i ogłosił nawet huczny powrót jego tag teamu z Loganem podczas SummerSlam. Gwiazdor Internetu i najnowszy nabytek WWE jest odmiennego zdania i na największej gali lata, chce zmierzyć się z Mizem w starciu 1 vs 1.

Na ten moment harmonogram występów Logana Paula w WWE jest nieznany. Na pewno zawalczy on na SummerSlam, jednak co będzie dalej? Czy Paul rzeczywiście będzie pojawiał się w federacji regularnie? O tym powinniśmy przekonać się już wkrótce.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl