Hot News: Kairi Hojo powraca do pro wrestlingu!

Takiego obrotu spraw w kwestii Kairi Hojo mogliśmy się spodziewać, bo doświadczona wrestlerka z kraju kwitnącej wiśni wielokrotnie teasowała nam swój potencjalny powrót do profesjonalnego wrestlingu. Pytanie było, gdzie i kiedy powróci, bo to, że wróci, było wielce prawdopodobne.

Zapewne większość fanów pro wrestlingu chciała zobaczyć Kairi w ringu imperium ulubionego bossa sporej części wrestlingowego fanbase’u, czyli All Elite Wrestling Tony’ego Khana.

Kairi wraca jednak do domu, do swojego portu macierzystego, tam, gdzie zaczynała swoją karierę w pro wrestlingu i przede wszystkim święciła największe sukcesy, zdobywając najbardziej prestiżowe tytuły tej federacji.

Tak, tak, dobrze widzicie, KAIRI powraca do STARDOM i od teraz będziecie mogli ją oglądać w organizacji Rossy’ego Ogawy. Pojawiła się na dzisiejszej konferencji przed galą Cinderella Journey w Nagaoce, która odbędzie się 23 lutego. Wprowadzono również małą korektę jej ringname’u, bo od dnia dzisiejszego, będzie występowała pod swoim imieniem, bez nazwiska.

Po chwili zjawiła się Unagi Sayaka, której towarzyszyła Tam Nakano. Zawodniczki wymieniły się spojrzeniami z KAIRI. Unagi była zdecydowanie bardziej dosadnie nastawiona do ex Sane, Nakano przywitała rywalkę z uprzejmością. KAIRI wyraziła chęć walki z członkiniami Cosmic Angels na marcowej gali w Ryogoku Kokugikan. Chce, aby jej partnerką w pojedynku była Mayu Iwatani.

KAIRI na koniec powiedziała:

Jestem w najlepszej kondycji fizycznej w historii!

Zostało oficjalnie ogłoszone, że weźmie udział w marcowym, dwudniowym show w Sumo Hall w Tokio, które będzie się odbywało w dniach 27-28 marca.

Jak się okazało, to nie był koniec wydarzeń związanych z KAIRI, ponieważ chwilę później została zaatakowana przez obecnie najpopularniejszą frakcję w Stardom, Oedo Tai na czele z Natsuko Torą, Starlight Kid i Momo Watanabe.

 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl