Giulia o odważnym wyrażeniu swojej opinii na temat traktowania zawodników przez sztab i skorygowaniu harmonogramu 5 Star Grand Prix

0

„Właściwie wiele rzeczy wydarzyło się w tym samym czasie. Jestem typem osoby, która szczerze wyraża swoje zdanie. Tak więc w moim życiu, jeszcze zanim zostałam pro-wrestlerką, zdarzały mi się konflikty z tego powodu i w wielu sytuacjach życiowych, jak na przykład z przyjaciółmi, rodziną, pracą, szkołą”.

„Pomyślałam: „Czy to źle?” Jestem też typem osoby, która mówi bardzo wyraźnie i dosadnie. Może to nie jest zbyt japońskie, ale w wielu przypadkach trudno jest powiedzieć rzeczy, o których normalnie trudno się mówi. Zwłaszcza w przypadku żeńskiego i głównie męskiego personelu. Myślę, że było wiele rzeczy, które każdy chciał powiedzieć, ale nie mógł się do tego zmusić”.

„Naprawdę tak czuję i często komunikuję to zarówno wokół siebie, jak i wewnątrz firmy. Starałam się to przekazać także w mediach społecznościowych. Jednak ostatecznym ciosem była reakcja na Ushiku (złe zarządzanie i niewystarczające powiadomienie), która sprawiła, że poczułam, iż nic się nie zmieniło, a sytuacja tylko się pogorszyła. Poza tym była też późniejsza odpowiedź (pytania zadawane podczas interakcji z personelem). Więc pomyślałam, co powinnam z tym zrobić. Pomyślałam więc, że wyślę wiadomość na komunikatorze SNS do Takaaki oraz Kidani-san (właściciela Bushiroad) i cóż, zrobiłam to”.

„Gdybym tego nie zrobiła, tak naprawdę nic by się nie zmieniło w tej organizacji. To, co zbudował Rossy Ogawa, ulega zniszczeniu. Do zeszłego roku i jeszcze poprzedniego, mieliśmy mnóstwo dynamiki w federacji. Niezwykle frustrujące było to, że rzeczy, które wspólnie zbudowaliśmy, coraz bardziej się rozpadały, szczególnie od początku tego roku. Mając to na uwadze, musiałam przemówić”.

„Nie wiem, czy powinnam to mówić, ale część mnie po raz kolejny poczuła, jak wspaniały jest Rossy Ogawa. Ogawa-san był tym, który nadal priorytetowo traktował uczucia wrestlerek”.

„Wrestlerzy, zwłaszcza kobiety, żywią wiele różnych emocji a wykorzystywanie tego tworzy historię. Dzieje się wiele rzeczy, które przeradzają się w walkę, jest mnóstwo dramatów. Tak wiele rzeczy łączy się jedna po drugiej i jednocześnie nasze uczucia. Mówimy wiele w mediach społecznościowych i za kulisami, ale myślę, że nic do nich nie dociera, albo oni tego nie widzą. Myślę, że różnica w przypadku Rossy’ego Ogawy polegała na tym, że plany układano jeden po drugim, bez zbędnych komplikacji”.

Fani wiedzą, jak czują się wrestlerzy podczas walki, kim są ich rywale, kogo nie lubią i jak są niesamowici. Kiedy Rossy Ogawa to widział, zwykł mawiać: „No cóż, to i to jest interesujące, więc starcie zostało zabookowane”. Powodem, dla którego przestało się to odbywać, był napięty harmonogram”.

„To, co chciały pokazać zawodniczki i to, co chciała zrobić firma, było zupełnie inne. Udało mi się wypromować wiele wspaniałych rywalek, takich jak Tam Nakano i Suzu Suzuki, a to dlatego, że Rossy Ogawa dobrze je znał. Teraz pewne rzeczy są po prostu ignorowane, dlatego fani nie mogą wkładać w to swoich emocji, a wrestlerki uważają, że nie ma sensu wkładać w to tak wielu emocji i powinni coś z tym zrobić (Giulia zaśmiała się podczas tej wypowiedzi). Nowy prezydent powiedział, że kocha pro-wrestling, więc chcę, żeby wysłuchał, co mamy do powiedzenia jako wrestlerki Stardom”.


Wydarzenia z udziałem gwiazd IMPACT, AEW czy PTW możecie obejrzeć teraz na platformie DAZN klikając w link znajdujący się obok https://prf.hn/click/camref:1101ltZ2n, za jedyne 39,99 złotych miesięcznie. Gale są tam transmitowane w najlepszej jakości, a jeśli chcesz możesz obejrzeć powtórki z show, w każdym dowolnym momencie. Ofertę DAZN prezentujemy w związku z naszą współpracą z tą firmą.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl