Fantasy Matches #3 – The New Day vs Broken Hardys

Witajcie w powrocie serii „Fantasy Matches” na stronie. Dla nowych czytelników chciałbym przypomnieć, że seria ta polega na opisywaniu wymarzonych i zwykle nieosiągalnych walk w WWE, które z pewnością przyniosłyby wiele emocji fanom wrestlingu.

W dzisiejszym artykule skupię się na walce, która do niedawna wcale nie była jedynie marzeniami, chodzi mianowicie o walkę The New Day vs Broken Hardys.

 

Zanim przejdę do informacji na temat tego, czy ta walka jest w ogóle możliwa do zrealizowania, pochylmy się nieco nad ewentualną historią stojącą przed tą walką:

 

Broken Hardys, do niedawna byli podawani jako pewniacy do dołączenia do federacji Vince’a.

 

Jak zapewne wiecie, Hardasy zdobyli niedawno pasy Tag Team ROH, co może świadczyć o ich dłuższym pobycie w tej federacji. W związku z tym wizja tego pojedynku mocno się oddaliła. Zastanówmy się jednak jak mogłoby to wyglądać, gdyby bracia Hardy dołączyli do rosteru WWE na przeddzień najważniejszej gali roku – WrestleManii, lub na samej gali. Aktualnie The New Day nie mają ustalonych przeciwników na tą galę – według oficjalnych, potwierdzonych informacji poprowadzą oni tę WrestleManię.

 

Pomyślcie teraz, Broken Hardys debiutują podczas gali, przerywając New Day ich radosne okrzyki. Wchodzą do ringu i dają niesamowite promo na temat swojego powrotu do WWE. Mówią że dla nich to specjalna chwila mogąc znów patrzeć na publiczność zgromadzoną i oglądającą najwspanialszą scenę świata.

 

Fani skandują ich name’y a oni mówią, że są legendarnym Tag Teame’m tej federacji. Przerywa im wtedy Big E, który przypomina, że New Day są rekordzistami jeśli chodzi o długość posiadania pasów mistrzowskich WWE. Czy Hardasy mogą pochwalić się podobnym osiągnięciem? Wtedy Matt mówi, że skoro są tacy pewni siebie, to czemu by nie stoczyć pojedynku na tak wspaniałej scenie jaką jest WrestleMania? New Day oczywiście nie chcą zgodzić się na pojedynek, jednak wobec skandujących fanów, w końcu decydują się na walkę.

Po zaciętym i pełnym zwrotów pojedynku Broken Hardys odnieśliby zwycięstwo, gdyż byłoby to dla niech ważne, by udowodnić, że mimo swojego wieku, wciąż są na równi z aktualnym rosterem, a New Day porażka nie zrobiłaby krzywdy.

Na RAW po WrestleManii, Broken Hardys ogłosiliby, że zamierzają zdominować sekcję Tag Teamów w WWE, po czym ruszyliby na pasy mistrzowskie. Ich rywalizacja z The Club, trwałaby długo i zakończyłaby się na SummerSlam zdobyciem pasów mistrzowskich przez Hardasów.

 

Mam nadzieję że ten artykuł się Wam podobał, jeśli macie jakieś propozycje swoich wymarzonych meczów, to zapraszam do dyskusji w komentarzach 🙂 Tymczasem niech wrestling będzie z wami 😉