Extreme Rules 2016 – Wyniki (Aktualizacja LIVE)

Kick-Off
Wypowiedź Dudleyów przerwał Big Cass, który po krótkim promie ruszył w stronę ringu i go ,,posprzątał”, na końcu wypowiedział tradycyjną frazę zakończoną słowem ,,SAWFT”

– Baron Corbin pokonał Dolpha Zigglera w No Disqualification Matchu.
(Nic ekstremalnego tu nie widziałem, żadnych przedmiotów. Walka skończyła się po End of Days po uprzednim ataku poniżej pasa. Prosta, nic nieznacząca walka, najprawdopodobniej kończąca ten feud.)

Karta Główna

– The Club pokonali The Usos w Tornado Tag Team Matchu
(Uso trafił splashem wprost na gong i później Magic Killer zakończył ten dosyć przeciętny pojedynek)

– Rusev pokonał Kalisto w walce o US Championship
(Nie wiemy, czy Kalisto sprzedawał pojedynek, czy jest naprawdę kontuzjowany, upadek na brzeg ringu wyglądał groźnie. Rusev zapiął Acolade i zgarnął tytuł, któremu pewnie nada w końcu znaczenie.)

– The New Day pokonali The Vaudevillains w walce o Tag Team Championship
(Xavier Woods wyrwał się po finisherze Vaudevillainsów i po nielegalnym włączeniu się Kofiego Kingstona, New Day zwycięża. Because, New Day Rocks !!!) 😉

– The Miz pokonał Cesaro, Samiego Zayna i Kevina Owensa w obronie Intercontinental Championship
(Ileż finisherów widzieliśmy w tej walce, to mógł wygrać każdy, ale podczas gdy Sami z Kevinem bili się poza ringiem, to Mizek Chytrusek to wykorzystał i przypiął Cesaro broniąc tytułu)

– Dean Ambrose pokonał Chrisa Jericho w Asylum Matchu
(Wszystkie przedmioty oprócz Mitcha zostały użyte w tej walce, skok Ambrose’a ze szczytu klatki, uderzenia deską z drutem kolczastym, rzut na pinezki i widok krwi i zwijającego się z bólu Chrisa Jericho. Przez chwilę można się było zastanawiać, czy mamy tu do czynienia z WWE, ale tak to nastała nowa era)

– Charlotte pokonała Natalyę w obronie Women’s Championship
(Pomogła jej Dana Brooke, która weszła do ringu przy muzyce Rica Flaira)

– Roman Reigns pokonał AJ Stylesa w obronie WWE World Heavyweight Championship
(Ekstremalna walka, dużo emocji i akcji poza ringiem, a również interwencje swoich kumpli. Wyrywali się nawet po kilku finisherach, co za walka. Koniec końców, jak zwykle spear i mamy koniec.)

Ale co to !!! Po walce powraca Seth Rollins atakując Romana Reignsa. Pedigree i wznosi pas w górę. Rozpoczęcie nowego feudu na Money in the Bank ? The Man wrócił po swoje…

Dziękuję, przygotował Sebastian Leśniak 😉