Dzisiaj w historii wrestlingu – 20 marca

W serii „Dzisiaj w historii wrestlingu”, wspominamy wydarzenia wrestlingowe, które wydarzyły się dokładnie dzisiejszego dnia na przestrzeni lat.

20 marca 1994 roku miała miejsce gala WWF Wrestlemania X, na której w bratobójczym pojedynku Owen Hart pokonał Breta Harta, Randy Savage w swoim ostatnim występie na największej gali roku pokonał Crusha, Razor Ramon wygrał Ladder Match o mistrzostwo Interkontynentalne z Shawnem Michaelsem, a Yokozuna w swoich dwóch walkach o tytuł WWF najpierw wygrał z Lexem Lugerem poprzez DQ, a potem przegrał z Bretem Hartem, tracąc pas.

20 marca 2009 roku w telewizji HDNet została wyemitowana pierwsza w historii tygodniówka federacji Ring of Honor. W main evencie Tyler Black pokonał Jimmy’ego Jacobsa.

Tego samego dnia odbyła się gala ROH 7th Anniversary Show, na której El Generico i Kevin Steen wyszli zwycięsko w No DQ Matchu o mistrzostwa Tag-Team z American Wolves, a Nigel McGuinness obronił tytuł ROH przeciwko KENCIE.

20 marca swoje urodziny obchodzą m.in Sting (60 lat), Matt Taven (34 lata) czy Homicide (42 lata). Wszystkiego najlepszego życzy redakcja MyWrestling!