Dzisiaj w historii wrestlingu – 2 listopada

W serii „Dzisiaj w historii wrestlingu”, wspominamy wydarzenia wrestlingowe, które wydarzyły się dokładnie dzisiejszego dnia na przestrzeni lat.

2 listopada 1998 roku Vince McMahon wprowadził do WWF tytuł Hardcore, a jego pierwszym posiadaczem został Mankind. Był to jednak jego jedyny title reign z tym pasem.

2 listopada 2000 roku WWF wydało oficjalne oświadczenie w sprawie Owena Harta. Można było się doczytać, że federacja Vince’a McMahona wypłaci rodzinie zmarłego na gali Over The Edge 1999 wrestlera 18 milionów dolarów.

2 listopada 2004 roku odbył się taping WWE Smackdown, na którym Kurt Angle testował uczestników ówczesnego Tough Enough. W walce złotego medalisty olimpijskiego z Danielem Puderem miał miejsce dosyć nietypowy koniec, otóż Puder szybko przeszedł do armlocku, który był bardzo niebezpieczny, ale jego barki dotykały maty i został przypięty. Od tamtego czasu tego zawodnika nie widzieliśmy zbyt często, a kilka miesięcy później został zwolniony.

2 listopada 2007 roku zmarła jedna z najbardziej legendarnych i wpływowych osób w kobiecym wrestlingu, Fabulous Moolah. Powodem śmierci był prawdopodobnie atak serca.

2 listopada swoje urodziny obchodzą m.in Samir Singh (31 lat), czy Sharmell (44 lata). Wszystkiego najlepszego życzy redakcja MyWrestling!