Duża aktualizacja statusu Jeffa Hardy’ego względem AEW!

0

Fightful Select poinformował, że Jeff Hardy podpisze kontrakt z All Elite Wrestling zaraz po tym, gdy jego klauzula wygaśnie w dniu 9 marca.

Już wcześniej, Hardy zdradził, że nie może doczekać się debiutu w AEW i choć później prostował te słowa na Twitterze, tak wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że wkrótce dołączy do swojego brata Matta.

Przypomnijmy, że jego rozstanie z WWE wyglądało dość dziwnie. Po incydencie na jednym z live eventów, federacja zaproponowała mu odwyk, a gdy Jeff odmówił, postanowiono go zwolnić. Gdy okazało się, że testy narkotykowe nie wykazały żadnych niedozwolonych środków w organizmie Jeffa, WWE zaproponowało mu powrót z włączeniem do Hall of Fame. „Charyzmatyczny Enigma” odmówił i najwidoczniej obrał sobie nową ścieżkę kariery w postaci AEW.

Według raportu Fightful Select, Hardy ma być obecny na przyszłotygodniowym odcinku Dynamite, ale nie wiadomo, czy pojawi się w programie. Planem jest, aby wprowadzić go jak najszybciej. Dodatkowo ten sam portal potwierdził, że Hardy udanie przeszedł wszystkie testy w ostatnim czasie, a jedno ze źródeł powiedziało, że WWE pośpieszyło się z jego zwolnieniem.

Na Revolution, Matt Hardy spotka się w drużynie z Andrade i Kassidym przeciwko Stingowi, Guevarze i Allinowi. Najprawdopodobniej, możemy oczekiwać, że podczas tej walki nastąpi przygotowanie gruntu pod rozstanie Matta z osobami z którymi dotychczas współpracował. Jeff Hardy w AEW ma bowiem wrócić do tag teamu ze swoim bratem.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl