Dolph Ziggler o współpracy z Shanem McMahonem, William Regal na gali EVOLVE 96, Jimmy Jacobs o zwolnieniu przez WWE, Ethan Carter III o przyszłości Impact Wrestling

» WWE SmackDown Superstar Dolph Ziggler wypowiedział się na temat współpracy z Shanem McMahonem:

”Szczerze mówiąc to nie mam nic przeciwko Shane’owi, gdyż on jest świetnym biznesmenem oraz facetem. Ja staram się przekazać fanom wszystko to co we mnie najlepsze. SmackDown jest także jednostką, dzięki której łatwo wysłać wiadomość do swojego przeciwnika i z tygodnia na tydzień w taki sposób postępowałem względem Bobby’ego Roode’a jednak wielu osobom nie spodobało się to iż naśladowałem wejście The Undertakera. Niestety nie rozumiem dlaczego”.

» WWN wydało poniższe oświadczenie dotyczące nowego seminarium z udziałem Generalnego Managera NXT Williama Regala:

”Generalny Manager NXT William Regal jest w drodze powrotnej do federacji EVOLVE. 24 października pojawi się on 9 grudnia w Queens w Nowym Jorku”.

Istnieją spekulacje dotyczące możliwego pojawienia się Tony’ego Nese na EVOLVE 96, gdzie być może zmierzy się z Mattem Riddle. Więcej informacji znajdziecie na stronie TicketFly.com

» Jimmy Jacobs niedawno wystąpił gościnnie w podcaście LAW Audio Wrestling, w którym wypowiedział się na temat zwolnienia przez WWE:

”To nie jest coś do czego wejdę po raz kolejny. Nikt nie popełnił błędu i relacje między mną a oficjelami WWE są bardzo dobre mimo wszystko. Czy zdjęcie Bullet Club było przyczyną mojego zwolnienia? Hmm ciężko stwierdzić, ale wydaje mi się, że tak nie było. Zdaję sobie sprawę z wielu rzeczy, ale kto wie”.

» Impact Wrestling Superstar Ethan Carter III w poniższym materiale wideo wypowiedział się na temat dobrej sytuacji firmy, w której obecnie występuje oraz o omylności wielu osób: