Dlaczego AJ Styles zwlekał z dołączeniem do WWE?, Carmella z koronawirusem?, Becky Lynch opowiada o swoim ślubie

» Nie jest tajemnicą, że AJ Styles zasłynął w branży wrestlingowej za sprawą zdobywanych tytułów mistrzowskich we wszystkich największych organizacjach takich, jak: NWA, TNA, ROH, NJPW. Po długiej przygodzie z wrestlingiem Styles przeniósł się do WWE, jednak miał tego dokonać już wcześniej:

Nie zatrzymałem się w jednym miejscu. Zmierzyłem się z przeciętnym Joe. Zmierzyłem się z Kurtem Angle, czyli byłym mistrzem olimpijskim. Ten facet jest niesamowity. Rozmawialiśmy o wielu rzeczach o ludziach, którzy pracowali dla WWE. Miałem tam pójść, ale zdecydowałem, że muszę znaleźć się w NJPW i zrobić kilka rzeczy. Gdybym mógł, to byłbym wcześniej w WWE. Faceci nie są teraz tak wielcy, jak kiedyś. Ludzie mojego rozmiaru otrzymują szansę. Kiedyś tak nie było.

» Była WWE SmackDown Women’s Champion Carmella za pośrednictem portali społecznościowych wypowiedziała się na temat plotek, z których wynikało, iż jest ona zarażona koronawirusem.

Doceniam twoją troskę, ale nie wierzcie we wszystko, co przeczytacie w internecie. Na szczęście jestem zdrowa.

Wczoraj WWE potwierdziło, że jeden z ich pracowników miał pozytywny wynik testu na obecność wirusa, ale nie był to aktywny wrestler. Ta osoba ma się dobrze i wyzdrowiała.

» WWE RAW Women’s Champion Becky Lynch w rozmowie dla EXTRA.ie wypowiedziała się na temat planów dotyczących ślubu z Sethem Rollinsem:

Tak to zostanie przełożone na inny termin. Wiem, że będę z nim na zawsze. Nie ma znaczenia, czy weźmiemy ślub w przyszłym miesiącu, czy w przyszłym roku, czy za dwa dni. Wszystko będzie takie samo, ale byłoby lepiej, gdyby moja rodzina oraz przyjaciele mogli tam być. Mój ślub nie odbędzie się w Irlandii.