Czy NXT na stałe zagości w innym dniu tygodnia?, Nie będzie drugiego sezonu „Big Show i jego show”, WWE podpisało kontrakty z byłymi zawodnikami EVOLVE

» WrestleVotes na Twitterze poinformował o możliwej zmianie dnia emisji tygodniówki WWE NXT. Według niego, urzędnicy federacji dyskutowali o tym w ciągu ostatniego miesiąca. Choć żadna decyzja nie została jeszcze podjęta, rozmowy trwają. Przypomnijmy, że zeszły odcinek NXT został wyemitowany we wtorek z powodu play-offów NHL. Taka sama sytuacja nastąpi również w przyszłym tygodniu. Niewykluczone, że wyniki oglądalności tych dwóch, wtorkowych tygodniówek wpłyną na ostateczną decyzję. Przy czym, nie wiadomo, czy WWE zdecydowałoby się na przenosiny na wtorek, czy jeszcze na inny dzień tygodnia. Obecnie tygodniówka złoto-czarnego brandu rywalizuje oglądalnością z AEW Dynamite, które jest emitowane w środy na TNT.
» Netflix postanowiło odwołać dalszą produkcję serialu „Big Show i jego show”. Popularna platforma streamingowa zrezygnowała z zamówienia drugiego sezonu i tym samym serial zakończył się na zaledwie 8 odcinkach. Na pocieszenie pozostaje jednak fakt, że w grudniu odbędzie się premiera specjalnego, świątecznego epizodu, który co ciekawe został nagrany jeszcze przed pandemią COVID-19. Współtwórca serialu Jason Berger podziękował już wszystkim na Twitterze, podobnie jak część aktorów.
» WWE podpisało kontrakt z byłem mistrzem CZW, Joe Gacy. 33-letni wrestler jest weteranem sceny niezależnej, zdobył m.in. mistrzostwo EVOLVE Tag Team z Eddie Kingstonem. Zakontraktowanie Gacy’ego nastąpiło tuż po tym, jak federacja Vince’a McMahona związała się umowami również z Leonem Ruffem, Anthonym Greenem, Brandi Lauren, Joshem Briggsem i Curtem Stallion. Wszystkie te osoby występowały w przeszłości na galach EVOLVE. Kontrakt z WWE podpisał również sędzia znany z tej federacji, Jake Clemons.
Jeden z głównych założycieli portalu MyWrestling. Wrestlingiem interesuje się od 2007 roku. Ogląda różne federacje, bo jak to się mówi, dobry wrestling można znaleźć wszędzie. W przeszłości prowadził stronę Tight Wrestling, a poza wrestlingiem interesuje się piłką nożną, muzyką oraz informatyką.