Cody Rhodes dumny z występu Kevina Owensa

0

Cody Rhodes był zadowolony oglądając jednego z podopiecznych „Dusty’ego Rhodesa” reprezentującego „American Dream” podczas WWE Survivor Series: WarGames.

Tuż przed main eventem WWE Survivor Series: WarGames na arenie pojawił się Kevin Owens. Były mistrz WWE miał na sobie założoną koszulkę Dusty’ego, który jest uznawany za osobę odpowiedzialną za wprowadzenie WarGames Matchu.

Cody za pośrednictwem Twittera opublikował wpis, w którym wyjaśnił, że WWE Hall of Famer miał wiele dzieci w branży wrestlingowej, których uczył.

Ha w domu należał do nas, ale w sporcie miał wiele dzieci. Dla wielu ludzi był mentorem, a wszystkie koncepcje, które stworzył wciąż są wykorzystywane. Przez wiele lat walczył z prasą, ale widząc jakie piętno odcisnął w wrestlingu oraz jakim był geniuszem, to wyjątkowe.

Team Brutes (Kevin Owens, Sheamus, Ridge Holland, Butch i Drew McIntyre) zostali pokonani przez The Bloodline w Men’s WarGames Matchu.

Natomiast Cody po raz ostatni w telewizji WWE pojawił się w czerwcu. Przez wielu uznawany jest za faworyta do zwycięstwa w męskim Royal Rumble Matchu.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl