Co wydarzyło się podczas tapingów NXT? Johnny Gargano na temat tapingów WWE CW, Aktualizacja odnośnie WWE Tournée po Japonii, Bray Wyatt wycofany z live eventu, Roderick Strong odszedł z Ring of Honor, Pierwsza skuteczna obrona Dean’a Ambrose’a

» Wczoraj WWE World Heavyweight Champion Dean Ambrose pokonał Setha Rollinsa podczas live eventu w TD Garden i była to jego pierwsza skuteczna obrona tytułu. Poniżej przedstawiamy gwiazdy, które również wystąpiły podczas tego eventu:
Sami Zayn, Kevin Owens, Alberto Del Rio, US Champion Rusev, Lana, WWE Womens Champion Charlotte.

» Roderick Strong odszedł z Ring of Honor, a wydarzenie to miało miejsce po zakończeniu nagrywania TV Tapingu w Concord. Strong pracował w federacji przez 13 lat i osiągnął wszystko co było możliwe do zdobycia, a nawet więcej.

» Jak już wspomnieliśmy były mistrz WWE Roman Reigns został wycofany z lipcowego tournee WWE po Japonii i został zastąpiony przez Deana Ambrose’a. WWE również postanowiło zrezygnować z występu Braya Wyatta, który pierwotnie 1 lipca miał zmierzyć się z Shinsuke Nakamurą, a dzień później z Chrisem Jericho, Dean’em Ambrosem i Sethem Rollinsem w Fatal Four Way Matchu. Na razie nie wiemy kto zastąpi Wyatta.

» Johnny Gargano za pośrednictwem twittera wypowiedział się na temat nagrywania tapingów WWE Cruiserweight Classic:
Jestem bardzo dumny z tego, co ja i 31 innych świetnych wrestlerów zrobiliśmy. Nie mogę doczekać się 13 lipca, aby się obejrzeć w tv. #CWC

» Podczas nagrywania tapingów WWE NXT w Full Sail University odbył się dark match, w którym to Tye Dillinger pokonał Kai Jetsane.