Co wydarzyło się po zejściu z anteny All Elite Wrestling Dynamite Blood And Guts?

Po zejściu z anteny wczorajszego programu na arenie Little Caesars w Detroit pojawił się prezes federacji All Elite Wrestling Tony Khan.


Tony wygłosił krótkie promo odnosząc się w nim do organizacji PPV w Motor City. Jak widać na poniżej zamieszczonym materiale wideo Tony Khan celebrował swój występ również z takimi gwiazdami, jak Orange Cassidy, John Silver, AEW Women’s World Champion Thunder Rosa, Toni Storm, Negative One oraz Danhausen.

 

Po zakończeniu brutalnego „Blood & Guts” matchu, Eddie Kingston sprzedawał kontuzję pleców, a następnie podziękował fanom zgromadzonym na arenie w Detroit. Eddie opuścił ring przy pomocy Interim AEW World Championa Jona Moxleya, Wheelera Yuty, Claudio Castagnoliego z The Blackpool Combat Clubu oraz Ortiza z Proud & Powerful. Jak wiadomo w połowie „blood & guts” matchu, Santana nabawił się kontuzji, przez co został opatrzony na zapleczu przez służby medyczne.

Urzędnicy AEW potrzebowali kilka dodatkowych minut na naprawę ringu, który został zniszczony podczas „Blood & Guts” matchu. Program AEW Rampage rozpoczął się od historycznego Royal Rampage battle royal. Zwycięzca tego starcia otrzymał miano pretendenta do Interim AEW World Championship.


 Obserwuj nas na: twitter.com/MyWrestling2015
 Śledź nas na: facebook.com/mywrestlingpl