Co działo się na Impact Wrestling? – 21 lipca 2020

Program rozpoczął się od emisji proma EC3:

Następnie otrzymaliśmy rewanż ze Slammiversary – Chris Bey vs Willie Mack o tytuł X-Division!

Zwycięsko z walki wyszedł CHRIS BEY.

W dalszej części show, w ringu pojawili się Good Brothers. Wygłosili promo, po czym przerwali im Ace Austin i Madman Fulton. Doszło nawet do spoliczkowania Andersona przez Austina, jednak Good Brothers szybko poradzili sobie z dwójką oponentów.

Za kulisami Heath próbował dostać się na halę, jednakże nie został wpuszczony. Chciał zadzwonić do swojego przyjaciela Rhino, jednakże ten był zajęty sprzeczką z Hernandezem.

Kiera Hogan & Tasha Steelz vs Havok & Nevaeh

Zwyciężczynie przez DQ: HAVOK & NEVAEH

Na backstage’u, Sami Callihan szuka Kena Shamrocka. Obwinia go za porażkę na Slammiversary. 56-letni wrestler mówi, że jeśli Callihan ma z nim problem, zobaczy go w ringu w następnym tygodniu.

Krótki segment z udziałem Katie Forbes i Roba Van Dama:

Rhino vs. Hernandez

W walce zobaczyliśmy tylko jedną akcję, a wygrał ją RHINO.

To nie koniec transferów Impact Wrestling! Już wkrótce do federacji powróci Brian Myers:

Za kulisami, pretendentka do tytułu Knockout’s Kylie Rae chciała przywitać się z mistrzynią Deonną Purrazzo, jednak tej nie spodobał się entuzjazm Kylie i postanowiła ją zaatakować:

Promo nowego mistrza świata IMPACT Eddiego Edwardsa przerwał Eric Young. Po krótkiej wymianie słów, Edwards ruszył na Younga. To z pewnością nie koniec rywalizacji.

Nowy mistrz IMPACT zapowiedział, że będzie walecznym championem i może bronić swojego tytułu co tydzień. Na takie słowa postanowił zareagować Trey, który przyjął wyzwanie Edwardsa. Za tydzień zobaczymy walkę Eddie Edwards vs Trey o tytuł IMPACT World Championship.

TNA World Heavyweight Championship Match: Moose (c) vs Fallah Bahh

Moose poradził sobie z Fallahem, jednakże tuż po walce zza pleców zaatakował go powracający do federacji EC3!

Następnie otrzymaliśmy dwa segmenty, jeden poświęcony rywalizacji Good Brothers z Ace Austinem i Fultonem, drugi przedstawiający nowe reality show w Impact Wrestling:

Impact World Tag Team Championship Match: The North (c) vs The Motor City Machine Guns

Zwycięzcy i nowi mistrzowie: MOTOR CITY MACHINE GUNS!

Widokiem świętujących Chrisa Sabina i Alexa Shelley’a kończymy show… a, może jednak niekoniecznie…

… gdyż kamera ukazała nam Heatha, któremu udało się w końcu wejść do budynku. Co w związku z tym zobaczymy za tydzień? Czas pokaże!