Cesaro chce zostać mistrzem WWE & Universal, The Miz o Elimination Chamber Matchu, The Usos o starciu z The New Day na FastLane

» WWE RAW Tag Team Champion Cesaro w rozmowie z Justinem Barrasso dla Sports Illustrated wypowiedział się na temat chęci bycia mistrzem WWE już Universal Championem:

”Oczywiście zdobycie mistrzostwa WWE jest jedną z ważniejszych rzeczy na mojej liście. Każdy kto chce coś osiągnąć w profesjonalnym wrestlingu będzie starał się zdobyć to co najważniejsze. Pewna obrączka z mosiądzu w bardzo fajny sposób wyglądałaby na moich barkach, więc wszystko może się zdarzyć”.

» WWE Intercontinental Champion The Miz za pośrednictwem Twittera postanowił wypowiedzieć się na temat swoich przeciwników z Elimination Chamber Match, który odbędzie się podczas gali PPV Elimination Chamber. Rywalami mistrza IC będą: Braun Strowman, John Cena, Elias, Finn Balor, Seth Rollins i Roman Reigns.

» SmackDown Tag Team Champions The Usos za pośrednictwem Twittera wypowiedzieli się na temat ich starcia z The New Day, do którego dojdzie 11 marca podczas gali PPV FastLane. Na szali zostaną postawione SmackDown Tag Team Championship: