Cesar Duran z shotem w kierunku WWE na gali Major League Wrestling
Fot: Lucha Underground
Podczas wczorajszej gali MLW Fury Road w Teksasie, Cesar Duran użył ostrych słów na temat WWE i ich decyzji o tym, aby organizować WrestleManię w Arabii Saudyjskiej.
WWE ogłosiło niedawno, że za dwa lata WrestleMania po raz pierwszy w historii odbędzie się poza Stanami Zjednoczonymi i jej lokacją będzie kontrowersyjna pod wieloma względami Arabia Saudyjska.
Wczoraj Cesar Duran, znany też jako Dario Cueto z Lucha Underground, w swoim promo odniósł się do polityki WWE i sprzedania się za „krwawe pieniądze” państwu, w którym łamane są prawa człowieka, a kobiety traktowane przedmiotowo:
„Wyrzedaliście nas! Znowu to zrobiliście! Kochacie Major League Wrestling, a Major League Wrestling kocha was! Dzisiaj tworzymy historię. Podczas gdy inne firmy spakowały swoje wielkie show i wyjechały do Arabii Saudyjskiej, aby zgarnąć krwawe pieniądze, my przyjechaliśmy tutaj, do Teksasu, z prawdziwą ofertą”.
